Kallström Evet Diyecek Mi?

Sözleşmesi devam etmesine rağmen ülkesi Arjantin’e giden Pablo Martin Batalla’nın yerine iyi bir orta saha oyuncusu almak isteyen Bursaspor’da ilk hedef, İsveçli milli futbolcu Kallström. Teknik Direktör Christoph Daum’un ısrarla kadrosunda görmek istediği İsveçli yıldız ile yakın markaja giren yeşil beyazlı yönetim, oyuncunun kazandığı yıllık ücrette indirim yolları aramaya başladı.

EŞİ RUSYA’YI TERK ETTİ 32 yaşındaki yıldız oyuncunun Rusya’nın Spartak Moskova takımında yıllık 2,8 milyon Euro’ya oynadığı ve bu fiyatın Bursaspor’a çok geldiği gelen haberler arasında. Bonservis sorununu kendisini çözecek olan Kallström’ün eşinin Rusya’da yaşamak istememesi nedeniyle çocuklarıyla birlikte ülkeyi terk ettiği öğrenildi. Daum’un ısrarla kadroda görmek istediği İsveçli yıldız ile ilgili bir kaç gün içerisinde yeniden bir gelişme yaşanacağı belirtiliyor.

 

Kaynak:OLAY

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu