Kalitemiz yükseliyor

Bursaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, PSV önünde iyi bir mücadele ortaya koyduklarını belirterek, “Takımın oyun anlayışından ve fizik kalitesinden memnunum” dedi. Güçlü bir ekiple oynadıklarının altını çizen Sağlam, “Kamptaki çalışmalarımızın fiziksel anlamdaki yansımalarını gördük. Oyun kalitesi de iyiydi. Son dakikalardaki fazla oyuncu değişikliği oyunumuzun dengelerini ve savunmamızı bozdu” ifadesini kullandı.

 

Kadromuz oturacak

Ertuğrul Hoca, şöyle devam etti: “Takımın oyun anlayışından son derece memnunum. Fiziksel açıdan da oyun anlayışı açısından daha da iyi olacağız. İstediğimiz takımı yavaş yavaş sahaya sürmeye başladık. PSV önünde daha oturaklı bir kadro oynattık ve olgun bir futbol ortaya koyduk. Ancak yine çok şanssız bir gol yedik ve beraberliğe düştük.”

 

Sağlam oldu Uslu

Maçın yerel rejisini yapan Avusturya televizyonunun, ilk dakikalarda Ertuğrul Sağlam’ı gösterirken, adını İlhan Uslu olarak yazması dikkat çekti.

 

Şentürk Turan’dan anonsçuya fırça!

 

Bursaspor yöneticisi Şentürk Turan, maç içinde Hollandalı taraftarları coşturmak için sık sık anons yapan görevliyi devre arasında yanına giderek uyardı. Turan, “Burada sadece PSV taraftarı yok. Sizin yaptığınız centilmenliğe sığmaz” diye fırça atınca, anonsçu, Şentürk Turan’dan ve Bursaspor’dan özür diledi.

Haber kaynağı : Bursa Gerçek

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu