Kaliteli isimlerle şampiyonluğa

Üst düzeyde 3 tane kaliteli oyuncu transfer etmeyi hedeflediklerini söyleyen Sağlam, önümüzdeki yıl şampiyonluk yarışının içerisinde yer alacaklarını söyledi.

 

Bursaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, gelecek sezonun transfer politikası hakkında ipuçları verdi. Yeni sezon planlarına başladıklarını belirten Sağlam, “Takıma üst düzeyde 3 tane kaliteli oyuncu transfer etmeyi hedefliyoruz. Bu transferleri gerçekleştirip takımımızla bütünleştirip önümüzdeki yıl şampiyonluk yarışının içerisinde yer almak istiyoruz” dedi.

  O kupa gelecek   Türkiye Kupası’nda finale kalmalarının kendileri için çok önemli olduğu ve kupayı alarak bunu taçlandırmak istediklerini de belirten başarıl teknik adam şunları söyledi: “Müzemize kazandırdığımız şampiyonluk kupasının yanına bir de Türkiye Kupası’nı eklemek istiyoruz. Elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağız. Süper Final Avrupa Ligi Grubu’nda da yolumuza devam ediyoruz.”   Desteğe ihtiyacımız var “Bu müsabakalarda en büyük arzumuz iyi futbolumuzun yanı sıra alacağımız sonuçlarla seriyi en üst noktada tamamlamaktır. Bu süreçte taraftarlarımızın desteğine çok ihtiyacımız var. En büyük dileğimiz sonuna kadar takımımıza destek olmalarıdır. Maçın son düdüğü çalana kadar ümitlerini yitirmemeleri ve futbolcularımızın saha içerisindeki mücadelelerine katkı sağlamalarıdır.”     Olay

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu