Kaleyi bırakmam

Sebastien Frey’in gönderilmesinin gündemde olduğu şu günlerde Bursaspor’da kaleci arayışları tüm hızıyla devam ederken, Yeşil Beyazlı takımın genç file bekçisi Harun Tekin Bursaspor Hakimiyet’e birbirinden iddialı açıklamalarda bulundu. Tatilini ailesiyle birlikte Kuşadası’nda geçirdiğini belirten Harun, “Kendimi yeni sezona çok iyi hazırlıyorum. Hem mental hem de fiziksel olarak kampa hazır gelmek istiyorum. Bu nedenle tatilde de bireysel olarak çalışmalarımı sürdürüyorum” dedi.

ARTIK TECRÜBELİYİM

Yönetimin Frey’i gönderme ve yeni kaleci arayışıyla ilgili olarak konuşan genç file bekçisi, “Yönetimimiz ve teknik direktörümüzün alacağa her karara saygılıyım. Ama ben kendime güveniyorum. Frey kalsın ya da gitsin. Gelen kim olursa olsun ben oynamak istiyorum. Artık gerekli tecrübeyi edindim. Bu sezon Bursaspor’un kalesini birinci kaleci olarak korumak en büyük amacım. Gerekli şans verildiği takdirde kimseyi mahcup etmeyeceğimden herkes emin olsun” diye konuştu.

 

ŞENOL HOCA AVANTAJ

 

Teknik direktör Şenol Güneş ve Sebastian Frey hakkında da görüşlerini aktaran Harun Tekin, “Şenol hocamız hem kaleciliğiyle hem de teknik direktörlüğüyle efsane olmuş bir isim. Ondan çok şey öğreneceğiz. Onun takıma gelmesi biz kaleciler için büyük fırsat. Bizlere çok katkısı olacaktır. Frey konusuna gelince, onunla bir sezon geçirdim. Onun tecrübesinden çok faydalandım. Giderse iyi bir arkadaşım gittiği için üzülürüm. Fakat futbolun içinde bu tarz ayrılıklar hep var” ifadelerini kullandı.

 

BAŞARILI OLACAĞIZ

 

Harun Tekin yeni sezonla ilgili de görüşlerini belirtti. “Hiçbir şey geçen yılki gibi olmayacak” diyen genç eldiven, “Yeni bir yönetim ve yeni bir teknik direktör geldi. Geçen sezon iyi oynayan Aydın Karabulut, yakından takip ettiğimiz Bakaye Traore ve genç arkadaşımız Emre Taşdemir transfer edildi. Bence bu sezon daha iyi olacağız. Geçen yılki üzüntüleri yaşamak istemiyoruz. Hem Avrupa’da hem de ligde başarılı sonuçlar alacağız. Bu süreçte taraftarımızın bizleri desteklemesini çok istiyoruz” dedi.

 

Bursa Hakimiyet – Tolgay ATAOKAY 

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu