Kaleye geçmek için hazırım

Antalya‘da Kosova ile oynanan milli maçta Olay Spor‘un sorularını yanıtlayan başarılı kaleci Harun Tekin, Kosova galibiyetinin ilaç gibi geldiğini söyledi. Antalya’da iyi futbol oynadıklarını belirten Harun Tekin, şöyle konuştu:

İYİ MAÇ OLDU

Kazandık, mutluyuz. İyi maç oldu. Kosova gerçekten iyi bir ekip. Oynayan arkadaşlarımı tebrik ediyorum. Bende her zaman oynayacakmış gibi kendimi hep hazır tutuyorum. Avrupa Şampiyonası’nda da kadroda bulundum. Fırsat bir türlü gelmedi. Milli Takım’da oynama şansı elbet bana da gelecektir. Kalede oynayan arkadaşım Volkan Babacan da iyi performans çıkarıyor.

SERDAR’A ÜZÜLDÜM

Kosova maçı öncesi Serdar Kurtuluş‘un sakatlığıyla büyük şok yaşadığını ifade eden Harun, “Duyunca çok üzüldüm. Serdar çok güçlü bir insan. En kısa zamanda aramıza dönecektir. Bu tip sakatlıklar hepimizin başına gelebilir. Allah daha büyük sakatlıklardan korusun. Serdar takım içerisinde sevilen bir kardeşimiz. En kısa zamanda aramıza dönmesini bekliyoruz” dedi. 

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu