Kaleye dev geliyor!

Wesh Ham United’in file bekçesiyle 2 yıllık söz kesildi. Bursaspor’un, İngiltere Milli Takım kalesini de koruyan ve sözleşmesi bu ay bitecek olan 31 yaşındaki ROBERT GREEN’le anlaşma sağladığı öğrenildi.

 

Yeni sezon öncesi takımı güçlendirmek için yoğun çaba sarf eden Bursaspor, aradığı kaleciyi İngiltere’de buldu. İskoçya’nın Glasgow Rangers takımının file bekçisi Allan McGregor’ın bonservisinin yüksek gelmesi nedeniyle başka alternatiflere yönelen yeşil beyazlı yönetimin, West Ham United’ın tecrübeli kalecisi Robert Green’le 2 yıllığına anlaşma sağladığı öğrenildi.   Transferi Kamat bitirdi   31 yaşında ve 1,91 metre boyunda olan İngiliz kaleci bu sezon küme düşen West Ham United’ta 37 maçta görev yaptı. Kalesinde bu sezon 69 gol gören file bekçisinin sözleşmesi 30 Haziran’da bitiyor. Aynı zamanda İngiliz Milli Takım kalesini de koruyan Robert Green’in transferini bir süredir İngiltere’de bulunan yönetici Erkan Kamat bitirdi.     Olay

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu