Kalecilere farklı idman!

Bursaspor'un file bekçileri bugün farklı bir idmanlar karşı karşıya kaldı. Kaleci antrenörü Yılmaz Bal, futbol topu yerine voleybol topu kullanırken, bir de sahaya topu sektirmek için platform koydu.

Bursaspor‘un kaleci antrenörü Yılmaz Bal, bugün Yeşil-beyazlı takımın file bekçilerini epey zorladı.

Futbol topu yerine voleybol topunun kullanıldığı idmanda, topu daha hızlı sekmesi ve nereye gideceğinin anlaşılmaması amaçlandı.

 

Sahaya getirilen platform önce ıslatıldı, daha sonra da önce futbol topunun, akabinde de zorluk seviyesini arttırarak voleybol topunun ona çarptırılarak sekmesini ve kalecilerin refleksinin ölçülmesi hedeflendi.

 

Bursaspor‘un file bekçileri ise bu idmanı başarılı bir şekilde tamamladı.

3 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. bi araba para vermişsiniz diyeydiniz 2 plywood kalıp çakardım ben size 🙂
  İyi çalışmalar
  Araştıran, geliştiren antrenörlerimizin elinden öperim…
  Bi dönem parayı bulup entepe falan gidenler gibi olmadıkça saygı,sevgi sonsuz….

  21
 2. İsleyen demir ışıldar demisler keske kanatlar ve forvetler ile de hücum organzasyonlari deneseler bu sayede yerlesik defansa karsi ve duran toplarda daha tehlikeli bir takim olabiliriz

  13
 3. Bence kalecilerimizin ikisi de iyi, birini sürekli oynatmak yerine, dönüşümlü oynamalılar ki ikisi de formda olsun.

  Ayrıca rakip takım toplu hücumla gelmişse, top kalecide kalmışsa, kaleci rakip takım oyuncuları geri dönmeden topu derhal un uçdaki oyuncumuza atmalı. Topu kime atayım diye sağa sola bakmamalı!

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı