Kaleci işi arapsaçı!

Birinin istediği para diğerinin ise bonservisi çok geldi. 1 milyon 500 bin Euro isteyen Robert Green’le görüşmelerini sürdüren yönetici Erkan Kamat, Scott Carson için ise West Bromwich’in indirim yapmasını bekliyor.

Dimitar İvankov’un ayrılmasından sonra kaleci arayışlarını sürdüren Bursaspor’da belirsizlik halen devam ediyor. Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam’ın 1 numaralı adayı olan ve bonservisi elinde bulunan Robert Green’le masaya oturan yönetici Erkan Kamat’ın görüşmelerini sürdürdüğü öğrenildi. 31 yaşındaki tecrübeli kalecinin yıllık 1 milyon 500 bin Euro istemesi ise şuanki en büyük sorun.

Başkan fiyatı çok buldu!

Erkan Kamat bu fiyatı aşağıya çekme uğraşı verirken alternatif isim olan Scott Carson için ise West Bromwich’la anlaşma zemini aranıyor. İngiliz kulübü 26 yaşındaki kaleci için 1 milyon 500 bin Euro bonservis ücreti isterken, başkan İbrahim Yazıcı’nın bu rakamı çok bulduğu öğrenildi. İngiltere’de bulunan yönetici Erkan Kamat’ın yaşanan bu gelişmeler üzerine listedeki diğer kalecilerle de görüşeceği bildirildi.

 

Kaynak:Olay

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu