Kalan maçlarda 39-40 puan alıp…

Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’nde düzenlenen basın toplantısında konuşan Şengül, ligde kalmak için gereken puan hedeflerini açıkladı.

Ümit Şengül, şunları dile getirdi:

“Elimizde birkaç sakat oyuncumuz var. Furkan ve Çağatay kendilerini deneyecek. Onlarda bir sıkıntı yaşamazsak tam kadro maça çıkacağız. Oyuncularımız büyük reaksiyon gösterdiler son 2-3 haftada. 3 maçta 9 puan hedeflemiştik.

Serik maçındaki puan kaybı hedefimizden bizi geri bıraktı. Yeni hedef belirledik. Birini aldık. Bundan sonra oynayacağımız Kırklareli ve Zonguldak maçlarını kazanmak istiyoruz. Bunu başaracak güçteyiz. Oyuncularımızın performansı her geçen gün yükseliyor. Umarım iki maçı da kazanır ve şehrimizin umutlarını canlı tutarız”

AFYON VE SERİK HEDEFTE

Zonguldak 4 puan üzerimizde. Onu yakalayıp ondan sonra Afyon ciddi hedeflerimizden biri. Afyon’un maç kazanacağını düşünmüyorum. Yine Serik bizim için hedef. 39-40 puan alıp rakiplerin de kaybını bekleyeceğiz.

1 maç kayıp hakkı tanıyorum kendimize. İki haftadır deplasmanda kazanıyoruz. Bunu alışkanlık haline getirdik ama 5 aydır evinde kazanamayan bir Bursaspor var. Bu maçta da bunu kırıp ileriye daha güvenli bakmayı düşünüyoruz. Bazı şeyleri söylerken hicap duyuyorum ama bu durumdayız.”

22 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Ton6 yorumuna yanıt olarak

   Ya tamam umutlar bitmemesi adina konusuyorsun o belli de , demec vermemek daha iyi..bos hayaller.harç bitti yapi paydos

 1. Sayın hocam.
  Eğer ki bu lig de kalacaksak sondan iki maça kadar hal çaresine bakmalısınız.
  Zira son iki maça kalırsa üzülürüz.

  6
  2
 2. Hocam hayal satma bizim bu kadroyla 40 puan almamız hayal. Bu yıl üçüncü lige düştük artık oradan nasıl çıkarız onun hesaplarını yapsak iyi olur. Yoksa komşumuz Eskişehirspor gibi dibi boylarız aman ha!

  6
  1
  1. @İnegöllü yorumuna yanıt olarak

   Ya şu son maçtan sonra konuşanlar gerçeği yansıtmıyor hocamız.

   Üç maçtır yenilemeyen takım unvanına bürümüş takım olmuş diye anlatıyor. Son maçı da vız geçmiş. Karşı takım 9 kişi kalmış, son anlarda bizim futbolcu çizgi üzerinde topu çeliyor yoksa 2:2.
   Onları anlatmıyor. Sonra evimizde 2:0 2:2 biten maçı hala hakeme suçu atıyor. 0 penaltı pozion olduğu an 2:0 ön deydik .. penaltı oldu hala 2:1 ödesin nasıl hakeme suçu atarsın?

   Bu hoca gerçekleri yansıtmıyor!
   Taraftarı ve kendisini kandırıyor!
   Cok ayıp olmuş

   3
   1
 3. Maçların hepsini kazansa bile gene düşer bu takım hepsini kazansa bile 1.ligde bandırma spora 2.0 dan 2.2 yapıp sonra 4.2 mağlup olup düştüğümüz gibi bu sefer de diyarbakır spor düşürecek o maçta çok kartlar kavgalar havada uçuşur demedi demeyin acı ama gerçek onlar bizi düşürmek için ellerinden geleni yapacaklar

  5
  1
 4. SU FURKAN BU TAKİMDA YİLLARDİR OYNUYOR AMA BİR TURLU FUTBOLU OGRENEMEDİ BİR İFUTBOLCU BU KADAR Mİ KABİLİYETSİZ OLUR PESS VALLAHİ…

 5. Çok boş konuşmussun,afyonun maç kazanacağını düşünmüyorum demek ne demek !Bu nasıl bir kibirli konuşma sanki senin takımın afyonspordan daha iyi, Afyonsporda belki senin için böyle düşünüyordur.Afyon,zonguldak bütün maçlarını kaybedecek sende kazanacaksın öylemi bırak bu masalları buna bebekler bile güler.Hee bu arada herkes kırşehirspor gibi 9 kişi oynamayacak.İki hafta sonra senin ne olduğunu herkes görecek.

 6. hoca sen ne anlatıyorsun nasıl bir futbol zekası var sende yok afyon kazanamazmış zonguldak çantada keklik hayırdır yaa medyumluğamı başladın şöyle deseydin biraz giderin olurdu biz her maça final havasında çıkacağız ve kazanmak için ne gerekiyorsa yapacağız rakiplerin durumuna bakmadan istediğimiz puanlara kavuşup hep beraber sonunu göreceğiz deseydin daha iyi olurdu ama sen resmen saçmalamışsın zaten başka bir şeyde beklemek hayalcilik olurdu sana tek bir tavsiyem önünden ye hoca kendi işine bak sonra çıkar bütün topçularımız ağladı dersin küçük emraha bağlarsın işi

 7. Çok yanlış bakış, ohaa. Cumartesi maca bakıcana , gitmiş Zonguldak maçından bahsediyor.
  Cumartesi maçı alamadığımız taktir bu iş bitmiştir. Hala o olmayan penaltıda kalmış kafası.
  Hiç hoş konuşma olmamış. Kafalar çok fazla önde ve geride Furkan’ın o penaltı olduğu anlarda kalmış.
  Hâlbuki mühim olan önümüzdeki mac , bu yüzden konsantre eksikliği olabilir!
  En önemli olan sonraki maç olmalı. Gelmiş geçmiş olaylar arkada kalmalı .Önce biz ev ödevlerimizi yapmamız gerek.
  Sonra duva edip önümüzdeki takımların kötü sonuçlar almalarını bekleyeceğiz !
  NOKTA…..
  Yine bir
  Kırılma maçı, hepimiz son yıllarda bu maçları biliyoruz!

  Bu yüzden Cumartesi…tam destek olmalıyız.. Gerçek Bursasporlu bu maça gelir, sonuç nasıl olursa olsun.. çok zor bir gün olacak o Belli!

  2
  8
  1. @Ton6 yorumuna yanıt olarak

   Ne kırılma maçı. Kırılma maçları final gibi olan maçlar olur . Ya kazanırsın ya kaybedersin hedefine ulaşırsın gibisinden . 7 hafta boyunca kırılma mi yasayacaz .

   1. @Enes yorumuna yanıt olarak

    Enes Aynen,işte cumartesi günü o maçlardan birisi.
    Yenildiğinde herşey bitmiş olacaktır . Hedef kalmıyor OZAMAN..
    Yeni sezon hazırlıklarına el atılmalı..

    Haklısın…7 final maçımız olacak, 7 ko maçı gibi ,ya devam ya teslim!
    Ondan bu hafta sonu 20 bin üzerinde taraftarımızı bekliyorum.

    2
    2

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu