Kahvaltı Aykut’tan

Yarın Ümraniyespor'la karşılaşacak Bursaspor'da oyuncular dün sabah kahvaltıda biraraya geldi.

Sezon başından bu yana hemen hemen her hafta yeşil beyazlı ekipten birisinin organizasyonunda buluşan yeşil beyazlı takımı dün başarılı orta saha oyuncusu Aykut Akgün ağırladı. Aykut‘un Cemil Usta‘da verdiği kahvaltıda teknik heyet, A takım personeli ve futbolcular keyifli zaman geçirme fırsatı buldu.

4 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. BUNLAR GÜZEL ŞEYLER. FUTBOLCULAR ARASINDAKİ SEVGİYİ SAYGIYI DAYANIŞMAYI PEKİŞTİRİR. İNŞALLAH BU BİRLİKTELİK SAHAYA DA YANSIR. HADİ FUTBOLCU KARDEŞLERİM ARTIK SERİ GALİBİYETLER BEKLİYORUZ SİZLERDEN

    22
  2. Gazetenin çektiği fotoğrafa bakın berbat!- kimse gülmüyor sanki iflas etmiş şirketin kapanış fotosu- bunları bilerek yapıyor bu gazeteciler cidden artık ona inanmamak zor! – ya gidin Bursaspor’un 500-600 Milyonu nereye gitti araştır soruştur kimler rezidans tapu zengini olmuş-böyle kahvaltı vs gülen yok 2’lige düşme potasına 4 puan kala puanlar silinip ve Ümraniye sanki gelip yatacak demi bunuda biliyor bunlar?- gelecek hafta berabere vs kalınırsa potaya belki girme 2’ye düşerse artık kahvede sigara içen futbolcu fotosu da çeker bunlarki iyice moralleri bozmak için!

    5
    1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu