Kafkasspor 3. Lig’de

BAL liginde şampiyon olan Bursa ekibi Kafkasspor, Türkiye Futbol Federasyonu'nun aldığı karar sonrası direkt olarak 3. ligde mücadele etmeye hak kazandı.

TFF’NİN YAPTIĞI AÇIKLAMA ŞU ŞEKİLDE
Bölgesel Amatör Lig Statüsünün mevcut halinde, deprem nedeniyle müsabakaları oynatılmayan 2. ve 7. grup birincilerinin doğrudan, diğer 12 grup birincileri arasında play-off müsabakaları sonucu 9 grup birincisi TFF 3. Lig’e çıkması, ayrıca 2. ve 7. gruplardan 5’er takımın katılımıyla yapılacak play-off müsabakaları sonucu 1 takım olmak üzere toplam 12 takım TFF 3. Lig’e çıkması şeklinde düzenleme yapılmıştı.

Statüde yapılacak değişiklik ile 12 grup birincisi arasında play-off oynatılmayacak ve birinciler doğrudan TFF 3. Lig’e çıkacaktır. 2. ve 7. grup birincilerinin doğrudan, yine bu gruplardan 5’er takımın katılımıyla yapılacak play-off müsabakaları sonucu 1 takım olmak üzere toplam 15 takım TFF 3. Lig’e çıkacaktır.


Kafkasspor Kulübü‘nü, teknik heyet, oyuncular ve kulüp yönetimini tebrik ediyor ve 3. Lig’de başarılar diliyoruz.

16 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Hayırlı olsun gerçek İnegöllüler’in takımı. Gürcülerin takımı. İnegöl’deki Bursalılar’ın Bursasporlular’ın takımı. Kendini bu şehre ait hissedenlerin takımı.

  65
  2
 2. Gelip Bursa ya küfredeceklerse gelmesinler Inegolspor ile dibi görsünler. Haa biz Inegolspor gibi hain değiliz. Bursa ağabeyimizdir diyolarsa başarılar dilerim.

  32
  1
 3. Kardeş dediğimiz kim varsa bize düşman oldu zamanla..umarım bunlar da ilerde bize küfür etmezler İnegöllüler gibi

  24
 4. Şopar takımı olmayıp Bursanin takımı olursanız başarılı olursunuz küçüğünüz yok ama büyüğünüzü bileceksiniz

  4
  1

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu