Kadroya bak kadroya

Kestel Belediye Başkanı Önder Tanır sosyal medya hesabı Twitter'dan dikkat çeken bir paylaşımda bulundu.

Daha önce Koranavirüs ile mücadele kapsamında bir personelin Batalla tulumuyla ilaçlama yapması çok konuşalan Kestel Belediyesi bu sefer de şampiyon kadroyu sahaya sürdü.

Kestel Belediye Başkanı Önder Tanır Twitter‘dan bu anları “Hiçbir şey Bursaspor sevgimize engel olamaz!! Batalla yıkıyor, Ozan İpek siliyor, Sercan Yıldırım dezenfekte ediyor. Bizim ekipte, Bursaspor‘umuzun şampiyon olduğu günki heyecanla Koronavirüsle mücadele ediyor” ifadeleriye paylaştı.

7 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Gözümde canlanır koskoca mazi
  Sevdiğim nerede ben neredeyim
  Suçumuz neydiki ayrıldık böyle
  Kaybolmuş benliğim ben ne haldeyim..

  25
  2
 2. Herşey Batalla sevgisiyle başlamıştı, güzel geliştirilmiş bir fikir olmuş. Kestel belediye başkanı Önder bey, biz kıymetini bilemedik siz bari kadroyu korumaya çalışın.. sokaklar bı kaç gün temizlenmedi diye kadroyu bozmayın, yoksa sonucu malum…

  18
  1
 3. Güzel bir motivasyon kaynagı
  Hatta bence özel izin alınıp
  Bu şekilde koruyucu kıyafetleriyle bu kadro teksas tribününde ki yerlerini alıp maçlar başladıgında
  taraftarı temsilen stadda yer alabilirler.

  5
  1
 4. İstanbul da hiç kimse bjk gs fb forma sı ile böyle bir paylaşımda bulunmadı keza trabzon kayseri konya böyle bir paylaşımda bulunmadı. . BU YAZI YI YAZAN KESTEL BELEDİYE SİNİMİ ÖVÜYOR. .. YA DA BURSASPOR U … YAA SİZ NE AYAKSINIZ . ??? DERDİNİZ NE ???? ŞAMPİYON OLMUŞ TAKIM BU MU ???? AFERİN AAAFFERİN.

  2
  18

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu