Kadro dışı bıraktılar

Devre arasında kadrosunu güçlendirmek isteyen Kartal, rotasını Bursa'ya çevirdi. Ertuğrul Sağlam ile sorunlar yaşayan tecrübeli oyuncu Ozan İpek için siyah-beyazlıların düğmeye bastığı öğrenildi. Bursaspor'un gözden çıkardığı Ozan, "Benim için 'üç gün izin verdik' diyorlar, doğru değil. Kadro dışı bıraktılar" açıklamasını yaparken; menajerine de "Geri dönmek istemiyorum" dedi. Bunun üzerine Beşiktaş yönetimi de Aybaba'nın talimatı ile harekete geçti. Bursaspor'un yıldız futbolcu için 4 milyon euro talep ettiği, Beşiktaş'ın ise transferi takasla gerçekleştirmek istediği belirtildi.

ERSAN, EMRE VE BURAK'A TALİP OLDULAR Bursasporlu yetkililerin yapılan ilk görüşmede, mali açıdan sıkıntıda olduğu için takas teklifinde bulunan Beşiktaş'tan Ersan Gülüm, Emre Özkan ve Burak Kaplan'ı istediği öğrenildi. Siyah-beyazlıların ise Ersan Gülüm'ü vermeye yanaşmadığı belirtildi. Yeşil-beyazlıların da buna karşılık, "Ya bu üç oyuncuyu verirsiniz, ya da bonservis bedelini ödersiniz" diyerek rest çektikleri ifade edildi. Trabzonspor'un da Ozan İpek için devreye girmesi üzerine Beşiktaş yönetiminin yarına kadar süre istediği, başkan Fikret Orman ve teknik patron Aybaba'nın yapacağı görüşmenin ardından son kararın verileceği öğrenildi.

127 MAÇTA 16 GOL ATTI, 21 ASiST YAPTI Bucaspor'dan Bursaspor'a transfer olan Ozan, yeşil beyazlı ekipte toplam 127 resmi maçta 10 bin 429 dakika forma giydi. Bu süre içinde 16 gol atan yıldız futbolcu, 21 de asist yaptı.

 

Sabah

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu