Kaç üye oy kullanacak?

Bursaspor Kulübü resmi internet sitesinden 23-30 Ağustos tarihlerinde yapılacak olağanüstü genel kurulda oy kullanacak üyelerin listesini açıkladı.

Buna göre 4 bin 993 üyeye sahip Bursaspor Kulübü‘nde toplam 4 bin 130 üyenin oy kullanma hakkı bulunuyor. 863 delege, üye oldukları süre ve yıllık aidatlarını ödemedikleri için oy kullanamayacak.

15 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Tamam işte.Alinur aktaş bir aday çıkarır.İki tane de yalandan göstermelik aday çıkar.Once corbacilar çıkıp yalandan esip gürler.Sonra formalite icabı oylamaya geçilir.Siyaseten kim yapılmak isteniyorsa o başkan olur.Onceki haberlerde Ali ay’ın adı geçirilmiş.Kulis yapılıyor ve nabız yoklanıyor.Ali ay olursa şaşırmam.Sonucta oylarin,başkan yapabilecek çoğunluğu belediyeye satılık.Zaten takımı da A.Ş. yapıp belediyeye satacaklar.Stadin adı nasıl B.Ş.B. stadı olduysa takımın adını da BŞB Bursaspor yapicaklar bitecek.Ondan sonra da Osmanlı gibi oraya buraya surukleniriz artık.

  49
  28
   1. @Aaa yorumuna yanıt olarak

    Burdakilerin alayı chp li bu eksiler ondan bunlardan bi dalga olmaz sadece fitneciler….bu tip insanlar genellikle yapıcı değil yıkıcı olurlar örnek vericek olursak gezi parkı…

    2
    7
  1. @Apolitik yorumuna yanıt olarak

   sevgili kardeşim, ihtimal vermiyorum ya, diyelim ki senin düşündüğün gibi bld. bşkn ı dümenden birini kulübe başkan yaptı.
   1- bunu niye yapsın?
   2- Bursaspor u kurtarmak için mi. yoksa batırmak için mi?
   3- olaya iyi niyetle bakıyorsa bunun ne sakıncası var?
   4- yok amacı kulübe köstek olmaksa bunun kendisine ne gibi siyasi getirisi olur?
   5- kulüp kendini yönetemiyorsa belediye araya girip desteklemeli mi, yoksa seyirci mi kalmalı?
   6- B.B.Ş.B.S diye bir stat yok. Bursaspor a parayı basan oraya istediği adı koyabilir.
   7- buralarda 10 senedir kulübün düştüğü duruma sebep olanları, nedenlerini, ve çözün önerilerini TARAFSIZ bir şekilde anlatmaya çalışmaktan dilimizde tüy bitti. bu yüzden daha fazla tıraşa gerek yok diye düşünüyorum…

   10
   2
   1. @ters köşe yorumuna yanıt olarak

    Bugüne kadar gelen herkes iyi niyetle geldi.Sn. Recep Altepe belkide iyi niyetle o stadı inşa etmek istedi.Taraftarda daha iyi olacağına inanarak karşı çıkmadı ancak geldiğimiz nokta ortada.

    1
    2
 2. Sezon başı Eskişehirspor gibi kümeden düşeriz deniyordu aksine Eskişehirspor düştü ama korona kurtardı Bursaspor’un 3 puanı silinmeseydi ve hakkı TFF ve hakemler tarafından yenmeseydi son maçta yanlış penaltı kararları vs şu an Süper Ligdeydik-onun için Mestan yönetimi başarılıydı bu ortamda adama yüklenmenin Ağustos ayı seçim vs saçmalık- Futbolculara baştan söylenmişse eğer başarı varsa ödeme yapılacak 5-6 ay sonra ve öyle anlaşılmışsa sana ne bize ne? sen Şehir veya Endüstri zenginleri veya 4000-5000 üye olarak cebinizi elinizi atarak 5000 TL kişi başı veremiyorsan ne hakkın var Mestan ve yönetimi yermeye? şimdi ne transfer ne bir şey yapılabilecek Ağustos’ta iyimi oldu?

  13
  14
  1. @Manyastik yorumuna yanıt olarak

   Bursaspor’un bu yıl ki başarı kriteri bir üst lige çıkmaktı. Şayet çıkmadı ise ki çıkmadı Mesut Mestan a başarılı diyemeyiz hatta kötü yönetti diyebiliriz mali durumumuz ortada saygılarımla selamlıyorum renktaslar.

 3. Sallayın sallayın sallamak kolay ..bir aday bile çıkmayacak bu kadar kötü yönetilmiş bir dükkanı kimse devir almak istemez ..Siyasilere de sallayın ki tamamen yok olup gitsin Bursaspor hiç gazete okumuyor musunuz şu anda 1 .ligi bile götürebilecek durumuz yok yani çufçufun gibiyiz belki de daha kötü…

  12
  9
  1. @AvRuPa TeXaS yorumuna yanıt olarak

   Arkadaşlar halen gs fb bjk gibi takıma sahip çıkan taraftarımız var sanıyor belediye deplasman yeme jcme otobüs vs. Karşılıyor onuda yapmaz ne olcak arkadaş şahinle doğanla götürür takımı bimden de ekmekle yağ alır yolda yerler cahiller abi cahil ben hep diorum nankör taraftarız biz bize en kötüsü müstehak klavye taraftarı bunlar ver lan 500 lira şuradan takıma desek valla abi kredi var o var bu var ama iş klavye ye gelince ooooooooooo rochafeller……

   5
   2
  2. @AvRuPa TeXaS yorumuna yanıt olarak

   Bu camianın başına ne geldiyse siyasiler yüzünden geldi. Uzak dursunlar.

   İşbilen bir yönetim, Bursaspor u gerçekten sevenler bu klübü düze çıkartır.

   10
   4
 4. 24 takımlı süper lig ve mustafa çağlar ın bursaspor başkanlığı şimdiden hayırlı olsun kulislerde ciddi ciddi söyleniyor

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu