Jozy Altidore’dan Bursaspor paylaşımı

Bursaspor’da bir dönem forma giyen Jozy Altidore, Teksas’ın sosyal medyadan yaptığı bir paylaşıma kalp emojisi ile yanıt verdi.

Bursasporlu taraftarlarsa bu paylaşımın altına mesaj yağdırdı.
İşte o paylaşım,

20 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Teamsahomer16 yorumuna yanıt olarak

   bu takım o ertuğrul denen boşa rağmen nasıl şampiyon oldu akıl işi değil. ertuğrula rağmen şampiyon olduysak o kadro harbi kadroymuş.

   17
   9
  2. @Teamsahomer16 yorumuna yanıt olarak

   Ertuğrul Altidore
   ‘u sağ açık oynattikca adam içeri giriyordu. Ben forvetim diye bağırıyordu resmen. Ali Tandoğan garibim o sağ kanadı tek başına tutuyordu. Ertuğrul hocanın en önemli taktiği Ömer Erdoğan’ı son dakikalarda ilerde oynatmakti. Şampiyon kadronun içine etti dağıttı, edu gelmişti edu. Kiralık almıştık adam süper çıktı. Satın alma opsiyonu kullanılmadı, bilin bakalım neden? Ertuğrul beyimizin Oyun sistemine uymuyormuş…

   27
   13
 1. Ertuğrul Sağlam’ın Turgay Bahadır sevdası yüzünden harcadığı müthiş forvet. Bakambu gibi hızlı ve teknik adamdı. Teşekkürler Ertuğrul hocam

  17
  1
 2. Kariyeri boş olan eski futbolcu bir kalp attı diye 40 yıllık tarihinde takımı süper ligde ilk ve tek kez şampiyon yapan Ertuğrul Sağlam’ı gömen ultra futbol bilgisi olan taraftarları görünce, nasıl bugünlere geldiğimizi daha iyi anlıyorum, yazık.

  8
  7
 3. Son yıllar dışında önceden aldığımız ileri uç oyuncuları her zaman iş yapan kaliteli ayaklardı. Altidore her ne kadar sistemsel yanlışlar nedeniyle verim veremese de kalitesi tartışılmaz, Kenny Miller, Sebastian Pinto, Bakambu, Fernandao gibi isimler faydalı transferlerdi. Tagoe Bangura gibi isimlerde forma giydi tabi bunu da göz ardı etmemek gerek. Necid gibi De Sutter gibi kaliteli isimlerden ise kendi kabiliyetsiz kenar ekiplerimiz yüzünden verim alamadık. Yani özetle bizim forvet transferlerimiz her zaman iyiydi. Fakat ne hikmetse son yıllarda transferden de anlamaz olduk, işi bilen bir genel menajer bulmamız gerek acilen.

 4. Ertuğrul Sağlam geldiği dönemde kadro iyigidi hazıra geldi o olsada olmasada zaten şampiyon olacaktık Ertuğrul Sağlam bana göre hoca değil hani bsşarısı

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu