Josua John UEFA’nın kriterleri ile idmanda!

Bursaspor'da kadroda düşünülmeyen ve A takım idmanlarına çıkmayan John, bugün takım arkadaşları ile birlikte çalışmaya katıldı. Ancak gerçek Samet Aybaba'nın açıklaması ile gün yüzüne çıktı.

Bursaspor Teknik Direktörü Samet Aybaba, Josua John‘un idmana çıkması ile ilgili şu açıklamayı yaptı:

“UEFA’nın kriterleri var. Kulüp bazı yaptırımları uyguluyor, bazılarını uygulayamıyor. Uygulayamadığı yaptırımlar içinde bu oyuncunun idmana çıkması ve görüntüsünün bulunması var. Sadece bu yüzden bizle birlikte.”

12 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Sözleşmesinin son senesi olmasina rağmen kendini göstermek yerine yatmayi tercih ediyorlar. . . Demekki ömür boyu kazanamayacaklari paralari aliyorlar bizde

  51
  1. @Gigs yorumuna yanıt olarak

   Coşuyo con. Emre Mor’un eski takım arkadaşı. Millet ne satışlar yapıp büyük paralar topluyor, biz kimseyi pazarlayamaz olduk. Hep elimizde patladı.

 2. Kim ne derse desin batallanın kaçırdığı penaltıyı yazan kadıköyde bastığımız maçta batallaya ortayı kesen bu adamın yusuf,kubilay,furkan,barış,tunay dan eksiği yok istatistiksel fazlası var 🙂 Hazırlık maçları,kupada falan değerlendirip katara satabilirdik.
  Aybabanın ve yönetimin itibarsızlaştırma sıkıntısı var yoksa iyi bir yönetimle emre,kembo dahil bunları kar yapıp satabilirdik…

  22
  13
 3. Madem idmana çıkmaya bu kadar meraklsın,
  Neden hala istenmediğin takımda duruyorsun arkadaş,
  İlla da sana talip çıktı basıp gideydin arkadaş,
  Ben de anlamıyorum bu topçuları

  8
  2
 4. bu kadar futbolcuyu koruyan bir sistem olmaz tamam futbolcuya antreman sahası ve hoca tahsisi yapmak zorunda olur ama kadroya alıp antremana çıkarmak zorunda olunması saçma hem parasını alıp yatacak bir de maç oynatma zorunluluğu da getişrsinler futbolcu itemdiğinde elinde her hakkı var klübün hiç bir hakkı yok klüpler ulusararsı oyuncularla anaşmalarının min %50 si maç başına olacak şekilde anlaşılabilinir diye anlaşmları lazım hiç bir takımda bunu bozmayacak

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı