Josua John sözleşmesini feshetti!

Bursaspor'da kadroya giremeyen Hollandalı oyuncu Josua John tek taraflı olarak sözleşmesini feshetti.

Bursaspor Kulübü Başkanı Ali Ay Özlüce Tesisleri‘nde gerçekleştirilen basın toplantısında bu bilgiyi paylaşırken detayları kulüp olarak açıklayacaklarını belirtti.

22 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Myumyu yorumuna yanıt olarak

   Tek taraflı fesh etmesi hayra alamet olmayabilir.UEFA da +1 dosya olmuş olabilir.Detayları öğrenmeden pek
   sevinmeyelim derim.

   18
  2. @Myumyu yorumuna yanıt olarak

   Adamın alacakları ödenmemiş ki tek taraflı fesh hakkı elde etmiş.Ortada bir anlaşma da yoksa ki anlaşma olsa neden tek taraflı fesih olsun.Sözleşmesinin bitiş tarihine kadar olan bütün alacağını UEFA ‘ya başvurup talep edebilir.Ben bu durumda pek bir güzellik göremiyorum.

   19
 1. KUSURA BAKMA SAYIN BAŞKAN,YİNE HATALI FESİH YAPMIŞSIN..TEK TARAFLI HİÇBİR FESHİ UEFA VE FİFA KABUL ETMEMEKTEDİR.UEFA FEİSİHLERDE MUHAKKAK FUTBOLCUYLA ALAŞILMA ŞARTINI ESAS ALINMASINI KABUL ETMEKTEDİR. BU BURSA SPORA UEFADA BİR DOSYA,YİNE MAHKEME MASRAFI VE FAİZİYLE ALINACAK EURO DEMEKTİR…BORÇLARIN ÜZERİNE EKSTRA BORÇ DEMEKTİR..BENCE HATALI BİR İŞ YAPMIŞSINIZ…TARAFTAR BURADA AFERİN DİYOR AMA 2 SENE SONRA BU PARANIN FAİZ VE EKSTRA MASRAFLAR İLE HERHALDE BURSA SPORDAN ÇIKACAGINI DÜŞÜNMÜYOR…..

  12
  2
   1. @Kun aguero yorumuna yanıt olarak

    KUN AGUERO RUMUZLU ARKADAŞIM…BEN HABERİ DOĞRU OLARAK VE İNCELEYEREK OKUDUM..HİÇ BİR FUTBOLCU KULUBLE SORUN YAŞAMASA TEK TARAFLI OLARAK FESİH YOLUNA GİTMEZ.FUTBOLCULAR YANLIZ ALACAKLARINI ALAMADIKLARI VEYA MAAŞ VEYA MAÇ BAŞLARINI ALAMADIKLARINDA TEK TARAFLI FESİH YOLUNA GİDERLER..BUNU DA HEMEN YAPMAZLAR KULUBE EN AZ 2 KERE NOTER ARACILIGI İLE PROTESTO ÇEKER ONDAN SONRA BAŞVURURUR..AYRICA MENEJERLERİN AVUKATLARI KULÜPLE SORUN YAŞADIKLARINI UEFA YA YAZILI VE YA SÖZLÜ OLARAK BİLDİRİR,O NLARDAN NE GİBİ BİR YOL İZLEYECEKLERİNİN BİGİSNİ ALIRLAR ONDAN SONRA BU YÖNTEME BAŞ VURURLAR..YOKSA YILLARIN PROFESYONELLERİ DANIŞMADAN,BİLİ ALMADAN BU YÖNTEMLERE BAŞVURMAZ…..

 2. tek taraflı feshettiyse pek de güzel haber değil alacaklarını alamadığı için etmiştir sene sonuna kadar alacaklarının hepsini alır yok eğer bir borcumuz yoksa haksız fesihten biz para bile isteyebiliriz diyeceğim ama bunun hiç ihtimali yok

 3. Sosyal çalısmacı (öğrenci ve işsiz olana bir jest yapin maç biletinde) dedi ki:

  25tl size az gelebilir ;lakin suna eminim 25 bilet +yol parasi 5 tl yarim ekmek sandv su ,mesrubat en minumum 1 kisi 45-50 tl si gidiyor.inanin bu parayi veremeycek maça gelmek isteyip ekonomik olarak karşilayamayan binlerce ķişiler var (işsiz ve öğrenci )olan bilir bu durumu siz gelmesin o parayida veremiyorsa dersiniz.o kisiler sessizce takım galip gelsin diye evlerinde beklerler,gerçekler böyle hayat alaya alınmayacak kadar hüzünlü ve ciddidir…antalya maçi için öğrenciye 10 yada 15 tl inanın çok mutlu edersiniz genç kardeşlerimizi.yönetim isterse bunu yapabilir.

  6
  9
 4. HUKUKEN SÖZLEŞME İKİ TARAF ARASINDA YAPILAN BİR AKİT VEYA ANLAŞMADIR.
  Bir taraf bunu fesh ediyorsa bunun için sözleşmede konulan bir maddye yani anlaşma metnine dayandırması sözkonusudur.
  Bu durumda bu sözleşmenin iki tarafında rızasıyla olmadığını anlayabiliriz.Sonuçta tek taraflı feshedenin haklı olacağına inandığı ve karşı tarafa cezai müeyyidelerle daha ağır fatura ödeteceğini söylemek kehanet olmaz.
  DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN HUSUSLAR:Sözleşme yapılırken futbolcu,hoca nasıl başarısızlığı nedeni ile fesh etme maddesini koydurmuyorsa sizde ödemelerin 3 ay gecikeceğini ya da başrısızlığın fesih nedeni olmasını kabul etmeyeni asla kadronuza katmamanızdııır.

  4
  1
 5. parasını alacak diye açıklama yapt başkanı parasını alacaksa niye fesht etmesine izin verdiniz tabi öncekia lacaklarını da ödemediniz klübü zarara soktunuz parasını verseydiniz en azından ikinci yarı oynamak için sizinle anlaşıp feshederdi ikinci yarı alacaklarından kurtulabilirdiniz külliyen zararsın başkan

  3
  1
 6. Mantıken tüm alacaklarını söke söke alacak olsa bile,
  En azından Bursa da kalmayacak, ayak altında bulunmayaca,
  Tesislerden faydalanmayacak, bedava yiyip içemeyecek,
  Sıcak suyunda duş alıp, havuzunda taklalar atamayacak,
  Bi kangren gitti darısı diğerlerinin de başına olsun…

  1
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu