Jorquera’ya mecburen ret!

Süper Lig'in devre arasında ülkesi Şili'de bel fıtığı ameliyatı geçiren ve bu nedenle takıma geç katılacağı için lisansı çıkarılmayan Cristobal Jorquera çalışmalara başladı.

Takımın antrenmanında yer alan Şilili futbolcudan yönetime ilginç bir istek geldi. Kendisini hazır hissettiğini belirten Critstobal Jorquera lisansının çıkarılmasını ve kalan maçlarda forma giymek istediğini yönetime iletti. Ancak Yeşil Beyazlı kulüp yabancı sınırının dolu olmasından dolayı Şilili futbolcunun isteğini geri çevirmek zorunda kaldı.

15 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

   Bostock sakatken bu halde bile oynardı adam resmen geçen sene bizi ligde tuttu. Yanlız haber de hatalı ve kasıtlı gibi lisansı çıkarılmayan adama sonradan lisans çıkamaz , haberde oluru var da yönetim yapmıyor tarzı var…

   45
   4
 1. Şaka mısınız siz? Eğer bu haber gerçekse !!!! Bu kadar yabancı çöpten biri boşa çıkartılabilir, ve oynayabilir…

  24
  4
  1. @Krita yorumuna yanıt olarak

   devre arasinda yapılması gereken bir şeydi bu, çöp yabancılardan birine lisans çıkarmayıp jorge listeye yazılmalıydı. bu saatten sonra olmaz o iş

  1. @uti yorumuna yanıt olarak

   kardeşim doğru tespit ikinci yarı jorgeara yok karşı kaleye gidemiyoruz gol pozisyonuna giremiyoruz..ali ay jorgearanın sözleşmesini dondurarak bursaspora çok büyük ihanet etmiştir..

 2. başkanlık bu kadar basit değil,
  sen 25 milyon 2 satte bitti,gibi saçma sapan konoşacağına,bu işleri halletmen lağzim sayın başkan.banane 25 milyondan,ister 24 satte bitsin,Jorquera ya bak orta sahada iş bitirici,cosua con,u iptal et corquera,yı sahaya sür,sen onları hallet Para saymak Muasebenin işi sen talimat verirsin

 3. Böyle bir durum yok renkdaşlar, bu konuşma ocak ayında yapılmış bir konuşma,
  o zaman da Bostock alınıp, Jorquera ya lisans çıkartılmadı, lisans çıkartılacak tarihler belli,
  artık jorquera lisans çıkartılıp oynatılamaz, bakın tff yönetmeliği

 4. Bu kadar ön görüşsüz yönetim, vallahi tebrikler!! Gereksiz johna lisans çıkarıp jorqueraya çıkarmayan üstelik bu maç deli gibi ihtiyacımız varken..

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı