Jorquera mı gidiyor?

Tamer Hoca’nın Matavz ve Ofosu yönündeki raporu sonrası Bursaspor yönetiminin, rotayı ilkyarıda sakatlığı nedeniyle çok az şans bulan Cristobal Jorquera’ya çevirdiği öğrenildi…

Yönetimin, Şilili oyuncunun menajeriyle temasa geçtiği ve yolları ayırmak için formül aradığı ifade edildi.

Yeşil-beyazlılar, Jorquera’nın sözleşmesini kısa sürede feshedip yeni transfer için yabancı kontenjanını boşaltmak arzusu içinde…

24 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Kaç yıldır Türkiye’de vtandaşlık başvurusunda bulunsun mesele çözülsün, ilk yarı zaten sakat olduğu belliydi ikinci yarı iyileşince verim almaya başlayacağın zaman adamı göndermek akıl tutulmasıdır.

  83
  7
  1. @@emrkur yorumuna yanıt olarak

   Matavz ve Ofosuya olumlu rapor vermişmiş, yönetim paraları çarçur ettik kapı gibi sözleşmeleri var gönderemiyoruz diyemiyorlar bu takımdan ilk gitmesi gerekenler Matavz ve Ofosu dur şimdiye kadar hiçbir faydaları olmadı ikisi de beceriksiz yönetimin yanlış transferleridir.

   10
  2. @@emrkur yorumuna yanıt olarak

   Futbol zekasını ayaklarına gönderen tek adam , gönderilecek o kadar yabancı varken Jorquera’yı göndermek ne yaptığını bilmemektir. Oyun kurabilen , gol pası atabilen , gol yeteneği olan , duran toplara iyi vuran bu adamı gözden çıkarmak akıl işi değil. Adamı sakat iken aldınız , iyileşirken yolluyorsunuz. Pes..

   12
   1
  3. @@emrkur yorumuna yanıt olarak

   Deniz Kolgu ve Tamer Tuna daha iyi bilir ama Jorquera gibi kalite her türlü iş yapar, bence kiralık Ecolatse gönderilmeli. Sol kanatta Hasan, Ofosu var ve Enver Cenk Şahin geliyor, bence Ecolatse’ye gerek kalmadı, mesela Watford kiralık Ozan’ı fenere geri gönderiyor.

   17
   2
  4. @@emrkur yorumuna yanıt olarak

   FARKLI BİR YAKLAŞIM….NEDEN OLMASIN???? SİZİ TEBRİK EDERİM…HİÇ AKLIMA GELMEMİŞ ŞEYLERİ OKUYUNCA KEYİF ALIYORUM BEN…BASMA KALIP CÜMLELERİ HER ZAMAN HER YERDE DUYUYORUM.

   20
   5
  5. @@emrkur yorumuna yanıt olarak

   Adam sakatlıktan kurtulup iyileşti biz göndereceğiz öyle mi ? Bizden gittikten sonra atacağı attıracağı golleri izlerken çok ah vah ederiz !

   26
   3
   1. @Eser yorumuna yanıt olarak

    ehhh! tabi ya. atacağı, ve attıracağı goller hiç aklıma gelmemişti!.. töbe, töbe.
    ya sevgili kardeşim, elektrikli küçük ev aletimi bu fişe takınca hemen çalışsın..!
    bunun yaşı, fizik kapasitesi, maç eksiği, maç kondisyonu ve bunlara benzer daha bir çok olumsuz faktör var.
    sakat sakat alınmasından yediğimiz kazık yetmiyormuş gibi, şimdi bir de hala bundan medet umuyoruz.
    Vallahi sırtımdan çatlayacağım. ne bitmez çileymiş be abi son 10 senedir Bursasporlu olmak. ne zormuş be abi bu taraf olma duygusu…

 2. valla Bursaspor kulübü rehabilitasyon ve tedavi merkezi değildir… Gelmesini anlayamadım ,gitmesi de umarım masraflı olmaz… Abilik yapacak adam arıyorsanız sezon başı PMB’yi kafalasaydınız en azından en az 15 maçı vardı …

  28
  8
  1. @Apoli yorumuna yanıt olarak

   Pablo sene başında bu takımdaydı. Bu beceriksiz yönetim efsanesini teneke bağlayıp ilk hafta yolladı. Olanları çabuk unutuyoruz maalesef.

   8
   3
  2. @Apoli yorumuna yanıt olarak

   Allahaskina şu takıma bı forvet bı sol açık alalım ya..herşeyi geçtim enazindan bu iki transferi yapalım.diger yerleri bı şekilde doldururuz da,forvet ve sol açık eksikliği yüzünden kaç maç kaybettik kim bilir..sayın adanur başkanım ,ne yapın edin bu iki yeri çok çok iyi iki transfer yapın.rica ediyorum sizden.

   11
   1
 3. Sakat olduğunu bile bile almak hangi mantıkla örtüşüyor bunun yerine eze gibi fransa 2.liginde bir ton forvet var bir tanesini alıp gelebilirdiniz

  21
  1. @kayıhanoglu yorumuna yanıt olarak

   Katılıyorum. Gönderilmesi gereken Ofosu ve Acolatse’dir. Alırsın Jahovic yada Ozagovic’i; iki yerli kanat (Metehan Mimaroğlu ve Enver Cenk Şahin) da aldın mı, transfer tamamdır.

   6
   1
 4. Hoca matavz ve ofosudan memnun olduğunu söylemiş koskoca ilk yarı ne yaptılarda hoca memnun kalmış anlamadım, boşu boşuna yabancı kontenjanını dolduruyorlar boşa zaman kaybı bunların bu takıma zarardan başka hiçbir katkısı olmaz yol yakınken devre arası ikiside gönderilmeli jorgueranın sakatlığı geçti sezon sonuna kadar şans verilmeli jorguera 10 numara oynayabilir onda bu yetenek var böyle adama şu an ihtiyaç var hiç oynatmadan göndermek yargısız infaz gibi birşey..

  4
  2
 5. Jorquera’nın alınması hataydı. O futbolu, futbol da onu unutmuş. Bundan sonra anca Karacabey Belediyespor’da oynar.

  4
  7

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu