Jorquera, Bursaspor’u FIFA’ya şikayet etti!

Olay Medya Spor Müdürü Orhan Güney'in köşe yazısından alıntıdır.

Duyduğuma göre, JorqueraBursaspor’u FIFA’ya şikayet etmiş zaten…

Neyse bunlar işin prosedür tarafı; kulübün çok bilenleri, üstün zekalarıyla çözerler meseleyi

17 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Joshua john , Harun tekin, Boban jovic , Bila kisa, ismail konuk , Harun tekin diğer mahkeme olacağimiz isimler
  Yeni bir yönetim gelirse enkaz devralacak
  Aday çikmaz
  Bankadan çekilen kredi affedilmedi sadece ötelendi
  Bu yönetimin attiği kazik kolay kolay temizlenmez

  57
  3
  1. @Bursa yorumuna yanıt olarak

   Sanırım en komiği harunla yaşanan oldu adamı euronun tavan yaptığı bir dönemde sattın ve alacagnın üstüne yattın nasıl bir mide nasıl bir vicdan harbiden pes … bu yönetim ve yöneticiler oldugu sürece asla bursaspor bir arpa boy almaz!!!

   12
   1. @Bursa yorumuna yanıt olarak

    Sen 5 para etmez adamlara milyonları çarçur et, ondan sonra birde alacağınızdan vazgeçin de! Bende olsam bende vazgeçmem. Benim çocuklarımın rızkını neden başkaları yesin?

   2. @Bursa yorumuna yanıt olarak

    Daha sırada Paul Le Geuen var. Herif 2.5 yıl imzaattı. Yılık 1 milyon 750 bin euroya. Herifi yarım sezonda kovdular. Geriye 2 yıllık alacağı kaldı. 3.5 milyon euro. Şimdi UEFA’dan bi de o gelecek. 20 trilyoncuk. Sen 10 trilyona arsayı satsan ne yazar Ali Ay.

 2. Sadece bu yönetim değil geçmiş yönetimlerle beraber klubü ne hale getirmişler. Batmak üzereyiz beyler farkında mısınız? bırakın transferi oyuncuların ve personelin parasını ödeyemiyoruz. Peki bu kadar oyuncu sattık, yayın ve stat gelirleri ne oldu diye soracak olursanız işte bu çöp transferlere ve en önemlisi iş bilmez yöneticiler sayesinde menejerlere gitti.Yazıklar olsun. Bu saatten sonra kim gelse fark etmez. Ali Ay gitsin de sonrası ne olacak.

  9
  1
 3. Hadi hepberaber tek bir sesle bir daha O ZAMAN BU GELEN PARALAR NEREYE GİDİYOR ? Eski futbolculara para verilmiyor ! Mevcut futbolculara para verilmiyor ! Personel maaş alamıyor ! Tasarruf adı altında Voleybol,Yeşil Bursa,Tv,Radyo vs.kapatıldı,birçok personel işten çıkarıldı ! KREDİ FAİZİ ödeniyor diyenler için BORÇTA EKSİLMİYOR ! Harun,Aziz,Ekong hatta Zeki Çelikten gelen bonservis,yayıncı kuruluştan,Tff den gelenler,kombineler,sponsorluklar vs.den gelenler hiçmi borcu düşürmez ?

 4. Çok iyi ya tam beklenen haberler geliyor bunun seçilmesini sağlayan ve bunu izleyen taraftar ve camiaya hepsi müstehak. sezon başından beri yazdığım gibi düşeriz yada son anda yırtarız

 5. Ah be yazıcı başkanım ah nereden nereye daha dün gibi sanki o kadar sözler verdik stadda cenaze töreninde ama ne stada ismini verebildik ne de bursasporu ileriye taşıyabildik.Aksine dibe doğru gidiyoruz ve o kadar alıştık ki herşeye çıt yok.

 6. Daha haber başlığını okur okumaz yazının Orhan Güney’in kaleminden çıkma olduğunu anladım. Aklı sıra kaos çıkartacak yer arıyor.

 7. Parasını alamazsa uluslar arası futbolcu başka mercih olmadığı için başka nereye başvurabilir ? Görünen köy bir kaç yıl daha geçmişe çalışacak kulüp. Sene sonu bu yıl ki kadar satış yaparsak ancak transfer tahtasını açıp transfer yapabiliriz…

 8. Saivet’e bin pasardı bu adam. Onun parasının yarısınada oynar ve bonservisi de elimizde olurdu en azından. Ah yönetim ah…

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu