Jorquera Bursaspor’a mı geliyor?

Bursaspor’un Şilili eski oyuncusunun Türkiye’ye geri döneceği iddia edildi.

Şili basınında, bir dönem Bursaspor’da da oynayan Jorquera‘nın takımı Palestino‘dan ayrılacağı ve Türkiye‘ye geleceği yazıldı. Takım ismi ise verilmedi.

14 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Kardeşim isterlerse pogbayı alsınlar bizi iyi bir sol açık , sol bek, varsa eli yüzü düzgün bi forvet yüzümüzü güldürür.

  Bu arada yetenek takımdan gönderilecekleri en iyi şekilde göndermektir ali ay gibi üstüne para vererek göndermek değil!

  39
  6
 2. Gönderilmesi büyük hataydı , dönmesi harika olur , oyun kurabilen , gol atabilen , sorunsuz biri idi , ancak bizimkiler ha hu diyene kadar başkası alır..

 3. jorguera’nın en büyük şansızlığı bursasporda BATALLA gibi bir efsanenin olmasıydı. herkes onunda BATALLA gibi oynamasını beklediği için bursaspor da tutunamadı. gelirse ortasaha da en azından aklı ile oynayan bir oyuncumuz olur. ancak en önemlisi de şimdiki joruera’nın Bursaspor’da ki gibi jorguera olması.

 4. Kör ölür badem gözlü olur.. Zamanında bu adama edilen küfürler nedeniyle , tribüne kulak tıkaçı ile giriyordum.

 5. Bizim hızlı açık oyuncusuna ihtiyacımız var bu 2 senedir resmen bağırıyor onu almayıp ortasaha alıyoruz sonra başarısız oluyoruz 2 tane kanat biri hızlı biri topla adam geçen bunları alın transferi bitirin gerisi oyuncu kalabalığı

 6. Ya inşallah surda yorumları okuyup transfer için nabız olcmuyorlardir adamlar hala Burak Çalık Mehmet Akyüz diyor Burak çalıgin yaptığı işi Recep Aydın da yapar Mehmet Akyüz oynayacağını Ali oynasın alın şu takıma zenci koşan bir adam kanata bide sol.bek viegnau Kasımpaşa da boşa çıktı alın onu tamamdır ver elini şampiyonluk

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu