John Bostock, Kasımpaşa maçında yok!

Antalyaspor maçı öncesinde sakatlanan John Bostock henüz takıma dönemedi.

Dün yine önce tedavisi yapılan deneyimli orta saha oyuncusu ardından da fizyoterapist İlker Arıbaş eşliğinde takımdan ayrı çalışmalarını gerçekleştirdi. Henüz takımla birlikte bir çalışma gerçekleştiremeyen John Bostock’un pazar günü oynanacak Kasımpaşa mücadelesinde görev alması beklenmiyor.

Paul Le Guen’nden Bostock açıklaması

Antalyaspor maçında sakatlığına rağmen kulübede olan John Bostock‘un durumuna değinen Paul Le Guen, “Dürüstçe söylemem gerekirse John Bostock’un o günkü kadroya yazılıp yazılmadığı hakkında bir bilgim yok ama benim o konudaki düşüncem çok netti. Zaten biz 1 gün öncesinden de biliyorduk ki John Bostock, o gün oynayabilecek durumda değildi. Kadroda benim açımdan yoktu, daha sonrasında gelip kulübede diğer takım arkadaşlarıyla oturmuş, tribünde diğer arkadaşlarıyla oturmuş, bu benim bilgi sahibi olduğum bir konu değil. Ben o anda tabii ki ilk 11’deki oyuncularıma ya da kulübedeki oynama ihtimali olan oyuncularıma odaklanmıştım” ifadelerini kullandı. Fransız teknik adamın bu sözleri üzerine ‘Kadroyu siz yapmıyor musunuz?‘ sorusu yöneltilirken, Paul Le Guen, “Tabii ki kadroyu ben yapıyorum. Fakat an itibariyle bu söylediğiniz şey bir detay olarak kalıyor. Kadroda olmayan bir oyuncunun nerede oturduğu bir detay olarak kalıyor. Oyuncunun oynamayacağı benim bilgim dahilindeydi, doktorumuzun bilgisi dahilindeydi” dedi. Konuyla ilgili bilgilendirmede bulunan kulüp yetkilileri, John Bostock‘un tribünde oturmak istemediğini ve takımın yanında olmak adına kulübeye girdiğini, maçta oynayacak oyuncuların sorumluluğunun Le Guen‘de, esame listesinin tamamının sorumluluğunun ise kulüpte olduğunu belirtti.

1 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. hoca hoca dalga geçme kendi oyuncularından nasıl haberin olmaz….maçtan önce 4 gün izin vermesi biliyorsun…..izin vereceğine kondisyon çalıştır 60.dk sonra oyuncular dökülüyor koşmaya mecalleri yok…..bu maçta adam gibi kadro kur demedi deme kötü kadro kurarsan sonun olur…biz ne hocalar gönderdik seni mi gönderemeyeceğiz… o agu , badu , merter , sinan , jhon , faty sakın oynatayım deme……batalla yok bostock yok alper yok jorquera lisansı çıkartılmadı geriye ortasahada grozav , furkan , sehehu en kötü altyapıdan burak kapacak , berkay yıldız veya başka bir kişi çıkartın ama ne olursuz agu , badu , merter , jhon , faty , sinan ile başlamayın

    8
    2

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı