Jires Kembo’dan kulübe ihtarname!

Jires Kembo'nun 400 bin Euro alacağını istediği öğrenildi.

Bilindiği gibi Teknik Direktör Samet Aybaba, daha önce yaptığı açıklamada Kembo‘yu yeni sezon kadrosunda düşünmediğini açıklamıştı. Jires Kembo‘nun da alacağı olan 400 bin Euro için kulübe ihtarname gönderdiği bildirildi.

16 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. ANADOLU da bir takımın 200-300 bilemedim 40 bin avroya aldığı oyuncuyu biz neden daha fazla ödeyerek alıyoruz hayret.
  ABDULLAH SHEU haricinde ehven şartla gelen oyuncu kaç tane merak ediyorum.BAŞARI-FAYDA ile baktığımda fahiş fiyat ile hep transfer mahareti bizde.

  16
 2. işler cok kötü başkan takım otobsüne dahi haciz geliyorsa futbolcular istemekle haklı büyük kriz var verdiğin vaadler nerde AA hepsi foss bu sene kesin düşürcen bizi kesin….!!!!!!

  15
 3. Çok güzel projelerimiz var biz devamlılıktan yanayız diye ağlanıyordun sızlanıyordun ali dede ne oldu şimdi sana oy verel 1060 kafa nerde rezil vizyonsuz insan seni defoll git artık defol sponsor yok para yok sende kabiliyet yok sende yok oll artık

  10
 4. Kötü yönetim. Kötü yönetim. Adam satsak bile amca borçların bir kısmını ödeyebiliriz. A.A. madem beceremeyecektin neden tekrar aday oldun, yada bunları göre göre neden delegeler yine seni seçti? Bursaspor’u bitirme harekatı tüm hızıyla sürüyor. Hemde Bursalılar kullanılarak.

 5. Adamı zaten kadro dışı bırakacan, parasını da vermiyon. Adam da ihtar çeker tabi. Bu parayı bence Ali Ay a destek veren ünitimsah, maraton ultras tı heralde teksas gibi taraftar grupları ödesin. Onlara yakışır.

  3
  1
 6. aldığı para çok acilen orta doğuya satın sakın bedavaya salmayın gerekirse cebinizden verin bonservisini aldırtmayın. acilen satın.

  1
  1
 7. ali ayı seçen bursaspor delegeleri ödesin parayı. inşallah Allah sonumuzu daha beter etsin. yakışır bursaspora ve ali ayı seçen delegelere

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu