Jires Kembo korkusu!

Başkan Mesut Mestan ise ilerleyen zamanda bir cezayla tekrar karşılaşmamak için harekete geçti.

Alacaklı olan isimlerle görüşecek olan Mestan‘ın listesindeki ilk isim Jires Kembo.

Bursaspor‘dan 1 milyon Euro‘nun üzerinde alacağı bulunan tecrübeli futbolcu için yönetimin önünde 1 aylık bir süre var. Bu sürede Kembo ile anlaşmak isteyen Bursaspor yönetimi, gelebilecek diğer puan silme cezalarının bu yöntemiyle önüne geçmek istiyor. Bilindiği gibi Kembo daha önce Bursaspor‘a alacakları için ihtarname çekmişti.

18 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Semih1989 yorumuna yanıt olarak

   Şimdi intikam vakti.
   Not: jires kembo. Kimseyle adam gibi ayrılamıyoruz. Şimdi 2. Raund derse şaşmayın. 1060 ve ali ay. 6222.!!

  2. @Semih1989 yorumuna yanıt olarak

   Şu adam devre arası bavıluyla antalya’ ya kampa kadae geldi ücretimde indirim yapalım oynayayım futbol oynamak istiyorum dedi ah samet ah Egon yüzünden rezil ettin bizi ali tay’ la beraber ! Hele o devre arası transfer yaptımayışın yokmuyu olmasa da olur dedin çorbana baktın ya işte o zaman bitmiştik !

   41
 1. Ulan ali ay ulan ali ay..kardeşim sen kime ödeme yaptin.allahaşkina mesut mestan çıksın acıklama yapsin.bu ali ay dönemini anlatsin bize.ne kadar para girmiş..kac lira odenmiş.kaç lira kaybolmuş..ali ay döneminin mutlaka ortaya çıkarilmasi lazım.bu nasıl bir rezalettir arkadaş

  19
  1
 2. Eyy Mesut Mestan ne işe yararsın ! Hani nerde o kadar para koyucaz bu kadar para ödücez. Bu borçların olduğu kaç zamandır belli hiç mi planın yok programın yok ? Bu nasıl bir rezillik. Kulüp için kestiğiniz kurbanı bile kulübe fatura eden bir zihniyetten böyle şeyler beklemek biraz güç ama idare edemiyorsan meşgul de etme !

  12
  27
  1. @Feth yorumuna yanıt olarak

   Borçlar hep euro sponsor gelirleri TL üzerinden kardeş bir kembo tüm sponsorluk gelirleri eder zaten. E biz de bağış kampanyasıyla kembonun haftalığını falan öderiz artık! Durum şu ki oyunculara inanılmaz maaşlar verilmiş ayranımız yok içmeye misali. Bunun acısını daha çok çekeceğiz gibi eğer önemli kesimler Bursaspora destek olmazsa.

   19
   1. @teksas1963 yorumuna yanıt olarak

    Mestan a kizmiyom adamın yapacak birşeyi yok. Bu kulube para veren bir adam çıkmadı. Paralı diye seçtiğimiz baskanlar zarar verdi.

 3. Yanlış,kusurlu yönetimlerden hesap sorulmadıkça bunları yaşarız.ŞEFFAFLIK,HESAP VERME VE HESAP SORMAK OLMADIKÇA BU TABLO ÇIKAR KARŞIMIZA.

 4. bunlara az öz ödene olsaydı bu duruma gelmezdik bunları iki bin liralık elemanları gibi gördüler durum buralara geldi allah beterinden korusun daha ne çıkar bilmiyoruz

 5. alınan mesaj aynen net acık bu sezon orta hale lige tutunmak ceza cekmekle gececek bi sonraki sezon cok karanlık es es bursa omuz omuza heberaber bilinmeze keşke kapatılsaydı klüpler biyerden sıfırdan başlardık şu an da dibe vurmaya yol alınıyor sen puan topla tff silsin neye yaradı kapatsaydın kol satini alırdı mac satine saatler kala ceza acıklıyor zevke bak

 6. umarım puan kayıpları, performans düşüşleri maaş alamadıkça başlamaz çünkü vitrine çıktılar emin sarıkaya bile 2 maçla transfer yaptı diğerlerinin yerini menejerleri ayarlamıştır bile.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu