İz Bırakmadan Gitmeyeceğim!..

Bursaspor’da son dönemlerdeki formuyla göz dolduran Ferhat Kiraz, yeşil beyazlı kulüpte iz bırakmak istediğini söyledi. Genç oyuncu, “Sezon başında kurulu bir takım vardı. Çekirdek kadro oluşmuştu. Şans bulmak doğal olarak zor oluyordu. İstanbul BB maçında 11’de forma giydim ancak çok etkili olamadım. Bir şans daha bekliyordum ve Beşiktaş maçında geldi. İyi değerlendirdim. Şimdi artık daha rahatım. Mersin maçında attığım gol bana büyük moral oldu” dedi.

HAYALLERİM GERÇEKLEŞTİ Yeşil beyazlı formanın kıymetini bildiğini de ifade eden Ferhat, “Sezon başında gelmeyi çok istemiştim ve hayallerim gerçekleşmişti. Şimdi oynamaya da başlayınca her şey çok daha güzel oldu. Bursaspor’da iz bırakmış oyuncular arasına girmek istiyorum. Bunu başarmadan Bursa’dan gitmeyeceğim. Kalıcı olup uzun yıllar faydalı olma amacındayım. Çünkü Bursa’da bir futbolcunun isteyeceği, arzu edebileceği bütün olanaklar var” diye konuştu.

 

Kaynak:Olay

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu