İyi Parti’den Bursaspor’a destek

İYİ Parti Bursa Teşkilatları, il başkanlığı ve 17 ilçe başkanlığı Bursaspor’a destek açıklamasında bulundu.

Futbol müsabakalarında ki fanatizm ve şiddet, ülkemizde genel bir sorundur ve bütün faturanın sadece bir şehrin taraftarlarına çıkarılmayacak kadar da hassas bir konudur. Bursaspor taraftarını tek suçlu ilan etmek ve bütün bir şehri suçlamak, üstelik bir tarafı suçlarken, diğer tarafa müsamaha ile yaklaşmak abesle iştigaldir, ayrıca ciddiyetle de bağdaşmaz.

Ülkemizin içinde bulunduğu bu zor günlerde ortak acılarımızı paylaşıp birbirimize daha sıkı kenetlenmemiz gerektiğini düşünüyoruz.

Et ve tırnak olmuş, Türkiye Cumhuriyetine bağlı milletimizin her bir ferdi bizim için değerlidir. Kutuplaştırıcı söylemler toplumumuza yarardan çok zarar verecektir.

Bursa ve Bursaspor taraftarı yalnız değildir, tüm kesimleri sağduyulu olmaya çağırıyoruz. Bursa’da, Bursaspor’da sahipsiz değildir.
İYİ Parti Bursa Teşkilatları olarak il başkanlığı ve 17 ilçe başkanlığı olarak her daim yanlarındayız.

7 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Çok şükür sonunda birisi sesimiz oldu.Kaç gündür Cihangir kevaşesi bir abla dahil (kim olduğunu biliyorsunuz) şeye sürülecek aklı olmayan ve sürecin geçmişini bilmeyen ne kadar nüfuzlu insan varsa hakkımızda algı yaratıp,teröristlerin terör faaliyetlerini bilmeden veya bilerek görmezden geldi.Resmen içinden şehitler vermiş,ülke sanayisinin hatri sayılır bir büyüklüğüne sahip bir şehri ,ülkenin İçişleri bakanı dahil olmak üzere,belirli bir seçmen kitlesi den oy almak için afaroz edildi.TERORİST VE FASİST OLAN ONLAR! BİZ DEGİLİZ!

  37
  3
 2. Meral Abla, Millet ittifakından ayrılınca hepimizin gözünden düştü. Eski samimiyeti kalmadı bizim için. Bu saatten sonra Bursaspor’u değil, Real Madrit’i sırtlasa, gene de ona oy yok. Haa, bu seçimde tabi ki o ittifaka oy vereceğim ama, bundan sonra teketek yapılacak seçimlerde İyi partiye oy falam verirsem beni diksinler. En iyisi verecem Ümit Özdağ’a, kovsun bütün Suriye’lileri amk. Bundan sonra Meral ablayla hiç işim olmaz.

  12
  20
  1. @Fiko yorumuna yanıt olarak

   Dededen CHP’li olarak yazıyorum kemal bunagina onun getirdiği PKK’lı vekillere oy vereceksin buda senin sorunun

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu