İyi günde, kötü günde!

Bursaspor bu sefer güldürdü. Güldürürken toz pembe oluyoruz. Üzerken de olalım.

Dün stadyumda olan taraftar sayısı beni üzdü. Biz Bursaspor ayağa kalksın istiyoruz, bunun için mücadele verelim diyoruz öyle değil mi? Bunun için stadyumda desteklemekten daha temel bir unsur olabilir mi? FB ile oynanan “HAZIRLIK” maçı dahi daha kalabalıktı. Oyuncular maç seçiyor diye kızıyoruz ya hani? Biz niye seçiyoruz? Yapmayalım. Bursaspor‘u ayağa kaldıracak olanlar bizleriz. İçeride, dışarıda bu takımın yanında olalım.

Saha içine gelecek olursak eğer;

Bursaspor geçen haftanın aksine bu sefer sahanın içinde tamamen full konsantre haldeydi. Bu durum sonuca da yansıdı. Burak Altıparmak, Emirhan ikilisi çok iyi bir uyum yakaladılar. Nazar değmesin. Diarra ve Anıl tandeminin artık bozulacağını çok sanmıyorum. İkisi de güven verdi. Saha içinde performans veren Kubilay ve Igor ikilisini tenzih ederek diğer oyuncular dinamizmi yüksek, pas oyununu bırakmayan, sürekli isteyen görüntüdeydi ki bu bizim en çok arzuladığımız nokta. Yalçın hoca ve ekibi gün geçtikçe üzerine koyarak devam ediyor. Milli araya kaldı bir maç. Altay deplasmanında alacağımız galibiyet ile tamamen şampiyonluk psikolojisine bürüneceğiz. Elde olan oyuncu popülasyonunu çok doğru rotasyona sokuyor hoca. Bundan sonra oynayacağımız maçlarda neler görürüz bilemiyorum fakat sahaya kimin çıktığı, kimin oynamadığı bizim için önemli olmasın. Bursaspor böyle oynasın, biz de keyifle şampiyonluk hikayesini izleyelim. Yeniden Zirveye!

9 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Maalesef bizim taraftarımızın büyük bir bölümü iyi GÜN taraftarı bu dün akşamki maçta net belli oldu sanırım iki İstanbul semt takımının karşılaşması BURSASPOR maçından daha önemliydi onlar için ALLAH tan iyi günde ve kötün günde kemikleşmiş 15 bine yakın taraftarımız varda BURSASPORumuz ayakta duruyor ALLAH razı olsun kötü gün taraftarımızdan dün yine muhteşemdiler. gelmeyenler kendilerini bir daha gözden geçirsinler bu takım 20 binin altında oynamayı kesinlikle hak etmiyor.

  14
 2. Maçın başında gol bulup maçı 1-0 bitirebileceğimiz günleri görmek de varmış. 2-0’da bile rahatlayamayan takımı izlemek nasıl bir kanser sebebiydi, hatırlıyormusunuz dostlar??

  7
  2
 3. Bizim seyirci iyi gün dostu yani seyirci falan değil büyük takım seyircisi hiç değilyönetimin eski çürümüş hayatı avantayla geçmiş taraftar guruplarnın başındaki kültürsüz atatürk düşmanı asalaklardan temizleyip yeni oluşumlara destek vermeli bu kulüp bu güvenilmez guruplar yüzünden bu halde

  6
  6
 4. Yönetim, basın, taraftar olarak bölücü, kırıcı, nefret paylaşımları yapmak yerine birleştirici, Bursa ve Bursaspor sevgisi üzerine mesajlar vermeliyiz.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu