İstifası kabul edilmedi

Altınordu maçının ardından istifa eden Bursaspor Yönetim Kurulu Üyesi Besim Hacıoğulları’nun istifası kabul edilmedi.

Bursaspor Yönetim Kurulu ÜyesiBesim Hacıoğullları 2-0 galibiyetle sona eren Altınordu maçının ardından yönetim kurulundan istifa ettiğini açıklamıştı. Bursaspor Kulübü Başkanı Erkan Kamat ve yönetim kurulu yaptığı değerlendirmede istifayı kabul etmeme kararı aldı.

23 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

   Yönetimin içinde tek iş bitirici insan. Eksik bir yer görmesin , hemen ne yapar ne eder onu tamamlar. Bu yönetim onu bırakmaz , bırakamaz da. Sezer sezgin ile arasında ki kavga , kongreden kalma. Basketbol yönetimi tam kadro kongrede kendilerini izole ederek , ayrı bir bölümde oturdu. Besim bey’ de ayrı gayrı olmaz, gelin birlikte oturalım dedi. Kavga buradan başladı. Kavgadan sonra, Levent Kızıl çok sert çıkıştı. Basketbol şubesinin bu kadar kendilerini ayrı bir cumhuriyet olarak görmelerini etik bulmuyorum. Yönetimi ayırırsın , ekonomini ayırırsın tamam ama , bu iş farklı noktalara gidiyor , hayırlısı bakalım.

   20
   6
   1. @Trokhilos yorumuna yanıt olarak

    Farklı noktalara mı gidiyor frutti extra bursa basket basketbol takımının ismi yani senin anlıyacağın kızıl ve ailesinin basketbol takımı ayrıca çok değerli yöneticimiz besim bey sonuna kadar haklıdır davasında bursasporluluk bunu gerektirir

   2. @Trokhilos yorumuna yanıt olarak

    çalışan fedakar olan, üreten yöneticiler mutlaka desteklenmelidir. Genel kurulun verdiği kararı da farklı yorumlamayalım. Kızıl ailesi de sponsor olmaya reklam vermeye devam etmelidir. Hatta her maça 1 mılyon tl tutarında ticari firmalardan destek ve reklam alınmalıdır. Bu konuda çalışma yapılması buyuk destek oluşturur.

 1. istafa tek kişilik bir müessesedir, kabul edip bir daha kulüpten içeri sokmayacaksın, iyice amatör kulübe çevirdiler burayı.

  11
  48
  1. @garajalti yorumuna yanıt olarak

   oturduğun yerden konuşuyorsun ama şunu bil bu adam bence yönetimin incisi ve gelecekteki başkan!! basketbol şube takımı ayrıştırmaya başladı kendilerini iyice izole ediyorlar farkındaydanız uludağ içecek bursaspora sponsor dahi olmuyor sadece basketbol şubesine oluyor levent kızıl’ın istediği besim hacıoğullarının yönetimden çıkartılması ama levent kızıl’ın yapmadığı desteği besim Hacıoğulları yapıyor

   19
   3
    1. @Sinek8 yorumuna yanıt olarak

     Bize düşen takımı desteklemek ama çok biliyorsanız taşın altına elini koyup yönetici olun burdan ona buna sallamak kolay

 2. Doğru olan bu küslüklere dağılmaya değil birlik beraberliğe ihtiyacımız var bizim. Bir anlık şeylerle tartışmalar da olur istifalar da olur önemli olan bunları bir şekilde tatlıya bağlamak.

  11
  2
 3. boş verin didişmeyi yola devam cidi katkısı olan biri sayip cıkmak lazım yola devam bidakine baskete başkanlık

  9
  2
 4. İşin ucuda Levent Kızıl varsa, kimse kusura bakmasın hepsini yer. Bütünyönetimi üst üste koyup da tek başına yer. Bugünlerde Levent Kızıl’ın üzerine çok gidilmeye başlandı. Korkarım adam basket sponsorluğunu geri çekecek ve ne haliniz varsa görün deyip gidecek. Ondan sonra basket taımı da Avrupa yerine İnegöl’e gidecek, kulüp karışacak, daha köyü olacak. Levent Kızıl’ın gitmesi, kulübü zıplatır. Taşlar yerinden oynar. Adil Cenkçiler’in gitmesine veya Besim’in istifasına falan benzemez. Çarşı karışır. Aman ha

  2
  5
   1. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

    Tabi. Levent Kızıl kerizdi. Recep Oynakbaşı, Ali Ay, kulübü soyup soğana çevirecek, kasadaki çekleri, arsaları alıp gidecek, takımı kümedüşürüp 1 kuruş gelirsiz bırakacak ve ortada kalkması gereken 550 trilyonluk cenaze bırakacaklar, sonra Levent Kızıl gelecek, çekilin ben Bursasporluyum, bu 550 trilyonu ödiyem diycek, Ali Ay’la Recep de halay çekecek.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu