İstifa et İbrahim Burkay!

Teksas resmi sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla Bursaspor'a verilen 9 maçlık cezaya tepki gösterip TFF’nin Bursalı yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Burkay’a istifa çağrısında bulundu.

Teksas Grubunun sosyal medya hesabından yapılan paylaşımlar şöyle;

İki kulübün de aynı grupta yer almama talebini bilmene, orada yaşananları, verilen göstermelik cezayı ve olan ne varsa önünü bu talepleri reddedenlerin açtığını bilmene rağmen iki çakala diş geçiremiyorsan, Bursa‘yı temsil edemezsin. Derhal görevinden istifa et.

İbrahim Burkay;

13 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Maalesef son 13 yıla yakındır BURSA delegesi olarak TFF’de yer alanaalr maalesef BURSASPOR için kıllarını kıpırdatmadılar.

  60
  3
  1. @CUMHUR yorumuna yanıt olarak

   ben hep derim ceketinin altında baska forma giyenlerin reklamını bursaspordan görev verirsen o görev verdiginin bursaspor hic umurunda olmaz.bursalı olmayıp bursadan atamayla milletvekilini secersen bursa ve bursaspor hic umurunda olmaz.bir kişiye hak etmedigi degeri kongrede deger verip secersen bu baskan haric bursaspor hic umurlarında olmaz.olmadıgı için bursaspor bu durumda(bursada fabrikaları olan bu şahıslar fabrikalarında bursanın kuyu sularını kullanıyosa bu şahısların kulandıgı benim sehrimin suyu haram zıkkım olsun bursaspor bunların umurunda olmaz olsaydi istanbul takımlarının sattıgı locaları almak için yarısmazlardı.bursada ekmek yiyip bursa muhabiri gibi davranıp bursasporun altını oyan istanbul basını gibi davranan kişilerin bursaspor hic umurunda olmaz.işte arkadaslar bir amet macı bursasporu yanlız bıraktı nerde bursadan secilen VEKİLLER yoklar nerde burkay yoklar nerde brokrasi yoklar.uyanın kongre üyeleri uyanın taraftarlar seçeceginiz insanları iyi tanıyın arastırın oy verin ama DEGER VERMEYİN.

  1. @2010 ruhu yorumuna yanıt olarak

   İşte bunun nedeni nedir? Bursa vekili, Bursa il başkanı vb. sıfatları öz Bursalılara vermemeleri, en büyük nedeni ise Bursalıların buna itiraz etmemeleridir.

 2. Kürtçülük lobisi bizi ezdi geçti dostlar… Asla Kürtlere bir lafım yok.kürt başka Kürtçülük baska…bunu en başından beri biliyorduk
  zaten..ufacık bir olayda bizi linç edecekledi .Kürtçülük üzerinden bütün partiler,hükümet muhalefet , STK’lar, sanatçılar,dernekler birleşip Bursaspor’u perişan ettiler.. halbuki anayasamızda herhangi bir ırkın ırkçılığıni yapmak suçtur..Türkler nasıl Osmanlı’da 3.sinif vatandaş olmuşsa aynı şekilde son 20 yılda 3 . sınıf vatandaş olduk..yazık..

  52
  4
  1. @Selim yorumuna yanıt olarak

   Son 20 yıldır Arap kültürünü seven Ümmet’çi hükümet, Türk’lüğü kaldırmak için ellerinden geleni yapıyorlar.

   8
   1
 3. İstisnalar hariç bizdeki kulüp yöneticileri federasyon temsilcileri sadece popülizm peşinde kart bastırıp hava atma derdinde maksat eşe dosta sağa sola gösteriş iş insanı bile olsa okumuş bile olsa huy huydur ne değişir ne çıkar .

  37
  1
 4. Sayın falan demiyorum sadece benim değil tüm Bursasporluların gözünde saygını yitirdin burkay efendi sadece TFF yetmez BTSO dan da acilen istifa et senin gibi pasif bir varlık değil Bursaspor’u hiç bir kurumu temsil edemez ısrar etme istifa et

  33
  1
 5. Sevgili Bursaspor’lular siyasi içerikli konuşmadan her zaman cekinirim yalınız bu sefer neden dir anliyamadigim konu adaletsizlik olunca insanın susmamasi gerekir bırakın Türkiye de dünya da amed spor un yapısını yaptıkları ve yasattiklarini peki bir tarafta Bursaspor bir tarafta amedspor başka hiç birşey demiyorum ayrıca ilk maç ta ki olayların cegregi ni seyirci yapmadı karsilastirilmasi dahi abes tır bir tarafta ülke bütünlüğüne karşı bayraklar açılıyor diğer tarafta saha ya şu atılıyor istiklal mars soyleniyor

  26
  1
 6. Hiç sevmiyorum şu herifi. Samimiyetsiz, sahte jop kılıklı bi adam. Ulan nerden de bulurlar böyle adamları TFF üyesi yapmak için. Hem Mustafa Çağlar, hem de bu, topu görse bomba sanıp karakola götürürler. Futbolu artık futboldan gelenler yönetmeli.

 7. Birkaç sene önceydi süper ligde Erzurumspor bir iki maç üst üste hakem kararlariyla maçlari kaybedip alt sıralara inince taraftar grupları tff nin riva tesislerini basmışlardi,google a girip bakabilirsiniz.

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu