İstifa ediyorlar!

Yeşil beyazlı yönetimin, istifa dilekçelerini bugün Divan Başkanlık Kurulu’na sunması bekleniyor.

Olağanüstü Seçimli Genel Kurul sürecinde olan Bursaspor’da Ömer Furkan Banaz yönetiminin, daha önce açıkladıkları gibi bugün istifa dilekçelerini Divan Başkanlık Kurulu’na teslim etmeleri bekleniyor.

Yeşil-beyazlı yönetim, kulübün resmi internet sitesinden yaptığı açıklamada,

“Kulübümüzün menfaatlerini gözetmek adına yapılması gereken iş ve işlemlerden dolayı yönetim kurulumuzun istifasını 16 Haziran Cuma günü mesai sonunda divan kurulu başkanlığımıza iletilmesine karar verilmiştir” ifadelerine yer vermişti.

6 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @SEYİRCİ yorumuna yanıt olarak

   Yapmayın abi ya. Seçimlerde görüşürüz ne demek?. Belediyenin işi futbol takımı yönetmek değil. Bütçesini şehrin altyapı, üstyapi, ulaşım, park ve bahçe, temizlik gibi kalemlere harcar. Belediyenin bütçesi yine halkın cebinden çıkıyor. Siz de diyorsunuz ki o parayı şehire değil de gidip 3. Sınıf topçulara harcasın. Sırf bunun için oy vermeyecekseniz hiç vermeyin bence. Geçen sezon Bursaspor’u yaşatmak adına bu ateşten gömleği giydi Banaz yönetimi. Yaptıkları fedakârlık karşılığında son maçta Nazilli’de istifa seslerini duydular. Sen kalk işin olmayan bir görevi üstlen, hakkıyla bu görevi yerine getir. Her topcunun maaşını tıkır tıkır öde sonra da sana başarısızsin git desinler. Olacak iş değil. Dediğim gibi Bursaspor belediyeye bağlı bir yan kuruluş değil. Bursaspor üzerinden lütfen belediyeye sallamayın. Hizmetleri beğenmiyor olabilirsiniz ama sırf bu yüksek maliyetin altına girmiyor diye eleştirmek doğru değil. Adamların harcama yapması gereken 100 tane farklı kalem var. Her mahalleye, her sokağa hizmet götürmeleri gerekiyor. Ki bence görevini layıkıyla yapıyor. Ben Alinur başkandan razıyım. Futbol takımını yonetmiyor diye de seçimde görüşürüz demem. Yaptığı hizmete bakarım. Belediye canla başla çalışıyor. Hakkını helal etsin.

   3
   3
  2. @SEYİRCİ yorumuna yanıt olarak

   en doğru kararı vermişler. tıpkı eskişehir belediyesi gibi.
   zaten gelmeleri hataydı.
   çünkü kendi camialarını tanımaları ve ne yaparlarsa yapsınlar yaranamayacaklarını bilmeleri gerekiyordu.

   5
   1
  3. @SEYİRCİ yorumuna yanıt olarak

   herşeyi seçime bağlamaya devam edin siz.sanki kulübü bu hale getiren bu yönetim.elinden geldiği kadar borçları azaltmaya futbolcuların ve personelin alacaklarını ödemeye çalışıyor.geçmiş yılların borçlarını ödüyor.siz gidin ali ay 1 tek kuruş dahi hibe etmedi ve bu kulübün üzerine ne çok borç yükünü bırakan ali aydır.gidip ali ayı evinin önünde ve işyerinin önünde protesto etsenize.ama sizin gibi çorbacılar kim bilir zamanında ali amcasından kimbilir neler almıştır.burada boş boş yorum yazıp herşeyi siyasete getirmeyin.git nereye ve kime oy vereceksen ver.

   12
   7

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu