İşte yeni transferlerin Bursaspor’a maliyeti

Bursaspor'un ara transfer döneminde gerçekleştirdiği transferlerin maliyetinin toplamının, Massimo Bruno'nun maliyetinin yarısı kadar olduğu belirtildi.

Bursaspor ara transfer döneminin son gününde kadrosuna kattığı Enver Cenk Şahin, Joao Pedro, Thievy Bifouma ve Yusuf Türk transferinde oyuncular için ödenen rakamın 300 € bandında olduğu gelen haberler arasında.

26 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Bursa45916 yorumuna yanıt olarak

   Bu haberi yapan kişi acaba Bruno’nun ne kazandığını biliyormu acaba? Orada Matavs’sın maaşı, FIFA’ya şikayeti ve 900,000 Euro dururken! Bu yazarlar takımda gerginlik durumu ve 40 Futbolcu’yu birbirlerinemi düşürmek istiyor acaba? Yol Almış İstifa Etmiş Yönetim Borcu 1 Milyar TL’ye çıkardı ondan sonra 3 futbolcudan gelen parayı alıp milyon lira Temlikler koyup gitti duyumlara ve yazarlara göre futbolcuların paraları vs ötelenmiş vs artık ne kadar doğru kimse bilmiyor çünkü herşey gizli saklı – ayın sonuna doğru genel kurul olacak ve hala Mali konularda hiç bir delili ne rapor var ne araştırma bu durumda bu kulübe başkan kim olmak ister? Divan sadece aday olacaklara İşte o gün bu gün vs ya arkadaş paranız varmı yokmu delil ile kaynak vs sorduğu yok onun İçin kulübün başına Sedat 3 veya Ahmet Suphi vs bir sembol olarak getirip 10 kişilik yönetim takımı oluşturulması lazım Avukat Mali Müşavirlik ve Kalite Kontrol Şirketiki Sahibiki Bir Sistem Oturtulsun Şu Derneğeki Gelecek Yönetimler Hem Naylon Faturacı Olmasın Hem Kulüp Şeffaf şekilde yönetilsin – hakiki borçlar Naylon Borçlardan ayrılsınki eski yönetimler mahkemeye verilsin.

   43
   1
 1. niye bir tek futbolcuya üstelik sahada şaban şaban dolaşana 900 bin euro verilmemiş mi. valla 1,5-2 milyon euroya krallar gibi taım kurulurdu. eğer emin başkanınız kalsaydı bu fotbolcuların maaliyetinin bu kadar olacağına asla inanmıyorum.

  52
  7
 2. Anlamadığım şu; bu nebiçim bir haberdir! Brunonun yarısı falan? Adam takımın en iyisi, sanarsın milyon eurolar veriyoruz şaka gibi! Zaten taraftarın öfkesi dinmiyor böyle haberlerle futbolculara tepki verilmesi amaçlanır gibi saçma sapan haberlere ne gerek var???

  50
  2
 3. BRUNO TAKIMDAKİ EN KREATİF OYUNCUMUZDU… HATTA KİMBİLİR BELKİ MATAVZ A BİLE VERİLEN SÖZLER TUTULSA MAAŞI DÜZENLİ ÖDENSE VE TRİBÜNLER YUHLAMASAYDI BÖYLE OLMAZDI. LÜTFEN BU YENİ GELENLERİ DE YERDEN YERE VURARAK PISIRIKLAŞTIRMAYIN..KAÇ PARAYA GELDİLERSE GELDİLER.BIRAKIN DA ALACAKLARI PARANIN KARŞILIĞINI VERSİNLER. ONU BEĞENME BUNU BEĞENME ONU ISLIKLA BUNA KÜFÜR ET..TFF LİGİNE HATTA O LİGİN BİLE DİBİNE DÜŞTÜ ŞAMPİYON. DOYMADINIZ MI İNSANLARI YEMEYE????

  33
  3
  1. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

   Aynen yüzde yüz katılıyorum iyi veya kötü ama takıma teknik heyete taraftara biraz da olsa pozitif bi etki edecek ha şimdi iş bize düşüyor bu topçuları iyide kötü de olsa kalabalık taraftar topluluğuyla oynatacak olan kayıtsız şartsız bizleriz.buradaki maçta o kalabalığı inşallah sağlarız sahamızda klavye basında değil.hani hep diyoruz ya başka BURSASPOR yok o zaman haftaya stadda dosta düşmana gösterelim. BURSASPOR neymiş, kimmiş en büyük şehir takımı yeşil beyaz sevdalıları. Haydi stada

   8
   1
  1. @harbici yorumuna yanıt olarak

   katılıyorum… araştırdığım kadarıyla net bir santrafor değil.. namık ya da acolatse oynar en ucta diye düşünüyorum ben de…

   5
   18
  2. @harbici yorumuna yanıt olarak

   Yine bu sitede Bakambu transferi sonrası bakam bu ne çıkacak ? Diye bir yorum görmüştüm.Umarım bakambu gibi Pedro da bizleri yanıltır.

   22
   1
 4. Bu transfer profesyonel bir çalışmanın ürünü çok para vermek başarı getirmiyor bandırmasporun santroforu senelik 110 bin euroya oynuyormuş biz bi kazmaya 900 bin euro veriyorduk hesap edin

  15
  4
 5. 300 bin Euro haberi yapan arkadaş , 4 adamın 1 ev fiyatına geldiğini düşünüyor ve akıl ediyordur umarım. Kimi koruyorlarsa artık kime yapıncaklık yapmak istiyorlarsa yapsınlar Bursaspor yeri gelir 3 milyon Euro da verir 30 milyon da , inegöllüyü istemiyoruz

  13
  23
  1. @Dalga geçmeyin yorumuna yanıt olarak

   inegöl de bizim nilüfer de bizim. neyin ayrımcılığını yapıyorsun? şehrin belediye başkanı olması gerekeni yapıyor ve takıma zor zamanında sahip çıkıyor. bundan memnun olmak yerine öfke kusuyorsun. bursasporun şehrin ortak değeri olduğunu neden anlamak istemiyorsunuz. bizim derdimiz bursa ve bursaspor senin derdin ne? bunun cevabını kendine ver. biz zaten biliyoruz!

   7
   4
   1. @greeny yorumuna yanıt olarak

    Istemiyoruz yorumunu bi kenara birakiyorum,olay gazetesini okudugumda ne kadar bela,yasa disi,ücuncu sayfa haberi varsa tamamina yakininin altindan inegol cikiyor,sizde bu gozle okuyun bana hak vereceksiniz

 6. BU SİTE DE DOST MU DÜŞMAN MI BELLİ DEĞİL..NEDEN BÖYLE YORUMA AÇIK KONULARI HABER YAPARSINIZ BİLMEM..ŞUNU MU DEMEK İSTİYORSUNUZ YAHU BUNLARIN HEPSİNİ TOPLASAN 300 BİNLİK ADAMLAR..ÇÖP ALDIK YİNE Mİ DİYORSUNUZ??

  11
  4
  1. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

   Kimsenin birşey dediği yok ne kadar kuruntulu adamsın bedavaya alınmış söylüyor işte başarılı olur olamaz siz peşin yargıyla yaklaşıyorsunuz beyniniz uyuşmuş her yazanı söyleneni başka yere yoruyorsunuz.

   5
   2

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu