İşte yeni formadan ilk görsel!

Bursaspor yönetiminin, yeni sezon anlaşmayı planladığı firmaya yeni numune formalar yaptırdığı belirtildi.

Bursastore’dan Sorumlu Yönetici Onur Özen de altın sarısı logolu ve siyah renkteki yeni tasarlanan formayı sosyal medyasından timsah figürüyle birlikte paylaştı.

30 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Eser.
   Madem ki bu sezon küllerimizden doğacağız o zaman başka renge gerek yok.

   #KÜL RENGİ BURSASPOR

   18
   6
  2. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Ne Acıdırki Hala Nerelerdeyiz Yeni Sezon Formaları vs BORÇ Çıkmış 1.2 Milyar TL’ye Belki Daha Fazla Ama Eski Yönetimlere Borcu Yapan Başkanlara Menejerlere Açılan Tek Dava Vs Yok- Bursaspor Düşmüş 3’cü Lige Küçük İlçe Takımları vs İle Yeni Sezonda Karşılaşacak Yazar Forma Derdinde – Bursaspor 1.2 Milyar TL Borç Kamburu İle İşlev Durumda Devam Edemez Veya 3’cü Ligde Kulüplerin Çoğunun 100 Bin Dollar Bütçeleri Bile Yok O Kadar Bütçe İle Bursaspor Vakıfköy Stadyum Futbolcu Giderlerinimi Ödeyecek Mevcut Borca 35% Eklenirse Faiz vs İle? Yani Hiçbir Ekonomik Mantıksal Duruma Sığmıyor!

   21
   3
  3. @Eser yorumuna yanıt olarak

   HABERE BAAAKK, YORUMLARA BAK!!!!!! BİZE HERŞEY MÜSTEHAK. FORMADAN LOGADAN BAHSEDİYOLAR ALOOOOOO. BENCE DİZİM REKLERİMİZİ GÖSTEREN HİÇ BİR ŞEY YOK. SİYAH VE ALTIN SARISI RENKLERİ !!!! BİZ SENİN RENGİNE AŞIĞIZ .

   24
   4
  4. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Millet yıllardır şu laftan artık bıktı valla armaya destek ha destek karşılık bir başarı varmı yok başarıyı boşver tam tersi gerileyen bir durum var.

   25
   7
  5. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Eser ne zaman destek dediyse battık arkadaşlar yaa . Yine başladı destek demeye bu sene daha da batacağız anlaşılan .

   27
   2
  6. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Eser sadece yorum yapmak için yaziosun.yok kesin bilgi gizli bir el.yok şu adam iş bitirdi.yok bu emin adanır Allah gönderdi.yok hep destek tam destek başka Bursaspor yok

   27
   5
 1. Futbol sahnesi siyaset arenası olmuş.Elbetteki Has Bursasporlu işadamları elini taşın altına sokmaz kulübün sırtında kambur bunca borç var gelsin kurtarıcı biri taşın altına eline soksun enayimi adam ben yemedim sen ye.sonra taraftar başka Bursaspor yok.bursasporda oynayacak topçular ekmek davası güden disardada başka işler yapan çalışan kişilerden oluşmalı ne Bursaspor’u nede bursasporlu olmanın anlamını bilenler kalmadı artık hep traş işler

  8
  2
 2. Ait olduğunuz yere dönene kadar siyahtan başka bir şey giyemezsiniz. Bizi yaşarken toprağın altına gömdünüz.

  3
  1
 3. birşeye benzememiş çok yazık…. ben BURSASPOR, u YEŞİL ve BEYAZ sevdim …siyahmış grimiş kahvemiş yok altınmış bunlar boş şeyler… sadece kırmızı rengi kabullenirim , Bayrağımızdan dolayı oda zaten var şükür…. gerisi cart curt.

 4. Cem yılmaz diyordu ya ” benim g.tüme yılan kaçmış ,sen hala aforizma peşindesin” …. Yerli tekstil firması bulun, hiç borçlanmayın…

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu