İşte Türk futbolunun hali!

Beşiktaş-Bursaspor maçı sona erdi fakat konuşulmaya devam edecek. Maç öncesi şampiyonluk peşinde koşan siyah beyazlıların rahat bir şekilde kazanacağını umanlar karşılarında mücadeleci bir Bursaspor bulurken, bu 90 dakika her yönüyle uzun süre hafızalardan silinmeyecek.  Hakem Barış Şimşek‘in skora tesir eden ilk hatası Delgado‘nun attığı 2.golde yaşandı.

ÇİLEDEN ÇIKARDI

Gomez‘in kimseye değmeyen şutunda korneri işaret ederek golün hazırlayıcısı olan Şimşek, penaltı pozisyonunda ise yeşil beyazlı camiayı tam anlamıyla çileden çıkardı. Sosa‘nın kendini yere bırakışında beyaz noktayı gösteren Trabzon bölgesi hakemi Şimşek, maçın skoruna direkt etki etti. 40 yaşındaki hakemin sadece itiraz ettiği gerekçesiyle Hamza Hamzaoğlu‘nu dışarı gönderişi ise çifte standardın en güzel örneklerinden birisi oldu.

NE DEMEK İSTİYORSUN?

Sahanın içinde bunlar yaşanırken, garipler saha dışında da sürdü. Beşiktaş Başkanı Fikret Orman maç sonu ‘Çok motive olan, çok asılan bir Bursaspor vardı. Enteresan bir şekilde Hamza Hoca’da çok istekliydi‘ diyerek şimşekleri üzerine çekti. Orman bu sözleriyle haddini aşarken, siyah beyazlı ekibin Teknik Direktörü Şenol Güneş‘in Bursaspor’u çalıştırırken savunduğu doğruları şuan örtbas etmesi ve maçın hakeminin kendilerini kollamadığını söylemesi de ‘pes artık’ dedirtti.

Olay

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu