İşte Tuncay’ın Maliyeti!..

3 yıllık sözleşme imzalayan Tuncay’a ödenecek rakam da ortaya çıktı. Tecrübeli oyuncunun, yeşil beyazlı yönetimle yıllık 900 bin Euro’ya anlaştığı öğrenildi.

Yeşil beyazlı kulüpte 2 milyon liraya oynayacak olan Tuncay’ın dün Acıbadem Hastanesi’nde yapılan sağlık kontrolünde ciddi bir durumunun olmadığı bildirildi. Kontrollerin ardından hastaneden ayrılan Tuncay için yeşil beyazlı yönetimin sadece görüntü alınmasına izin verdiği, konuşmasına izin verilmediği açıklanırken, Tuncay’ın kulüp televizyonuna konuşturulması dikkat çekti. İMZA TÖRENİ VAR Bir süre tesislerde dinlenen Tuncay Şanlı daha sonra antrenman yaptı. Öte yandan, Bursaspor Kulübü, uzun uğraşlar sonrasında kadrosuna kattığı Porto’nun yıldız oyuncusu Fernando Belluschi ve Tuncay Şanlı bugün imza töreni düzenleyecek. Belluschi ve Tuncay bugün saat 11.00’de Özlüce Tesisleri’nde medyaya tanıtılacak.

 

Kaynak:Olay

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu