İşte transfer bütçesi

Barış YALIM’ın haberi…

BAYRAM ÖNCESİ…

Bursaspor’da teknik direktör problemi çözüme kavuşmasının ardından gözler transfere çevrildi. Yeşil Beyazlı takımın yeni çalıştırıcı Paul Le Guen‘in de raporları doğrultusunda başkan Ali Ay, harekete geçecek ve transferlerde son noktayı koyacak.Bayram öncesi belki bir transfer açıklayabileceklerini belirten Başkan Ali Ay, “Şimdi sıra transferlerde. Hocamızla bu konuları konuşuyoruz. En yakın zamanda gerekli resmi açıklamaları yapacağız” ifadelerini kullandı.

PLANLARINI AÇIKLADI

Geçen sezon maddi sıkıntılar yaşayan ve bonservissiz futbolculara yönelen Başkan Ali Ay, yeni sezonda çok başka bir Bursaspor‘un geleceğini de sözlerine ekledi. 2017-2018 sezonu için maddi planlarını açıklayan Ali Ay, “Yeni sezon iç ve dış transfer bütçesi olarak 20 milyon Euro belirledik. Buna hocamızın maliyeti ve futbolcularımızın bonservisleri ile birlikte bu yıl alacakları para da dahil. Duruma göre bu rakamı 5 milyon Euro daha yukarı çekebiliriz. Takımın çehresini değiştiriyoruz. İnşallah her şey beklediğimiz gibi olur” dedi.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu