İşte Timsah Arena’ya sponsorluk isteyen firma!

S Medya Spor Müdürü Süha Gürsoy'un bugünkü köşe yazısından alıntıdır.

Bursaspor Yönetimi uzun süredir Büyükşehir Belediye Stadyumu‘nun isim hakkını satmaya çalışıyor… Daha önce bir devlet bankası ile görüşülmüş, istenilen sonuç elde edilememişti…

Bu yıl yeni bir talibi çıktı stadyumun…

Türkiye‘de faaliyet gösteren akaryakıt firmalarından Lukoil ile masaya oturuldu… Belki de ilk kez bir firma gelip ‘Ben isim hakkını almak istiyorum‘ diyerek kapıyı çaldı… Sorum üzerine Başkan Ali Ay görüşmeyi doğruladı, ‘Temaslarımız sürüyor‘ dedi… Pazarlıklar devam ettiğinden ele alınan rakamlarla ilgili detay vermekten kaçındı Ali Ay

Bursaspor stadyumun isim hakkının satışını ekonomik anlamda çıkış noktası olarak görüyor…
Loca satışında beklediği ilgiyi bulamayan, dükkanların kiraya verilmesinde bariyer engeline takılan yönetim bu kez istediği sonucu elde etmek
istiyor…

18 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. İsim açıklamayacaktınız.
  Bu iş bu saatten sonra kesin olmaz.
  Yazılarınızla, Bursa’ya ve Bursaspor’a en çok siz zarar veriyorsunuz.

  136
  9
   1. @İhsn yorumuna yanıt olarak

    Çünkü bu işler gizlilik içerisinde yürütülür.
    Onca takım sponsor arıyor. Herkes bu firmaya ulaşmaya çalışıp onlara sponsor olma bize sponsor ol diyerek akıl karıştırmaya çalışacak. Ama isim artık ortaya çıktı. Benim görüşüm bizimle anlaşmaları zor. İnşallah ben yanılırım.

    37
    9
 2. Madem dükkanların kiraya verilmesine bariyerler engel oldu dükkanlar neden yapıldı? Madem dükkanlar yapılıp kiraya verilecekti bariyerler neden takıldı? diye çıkıp biri sormaz mı adama ? Ulan var ya paçalarımızdan akıyor artık saçmalıklar,beceriksizlikler,vizyonsuzluklar…..

  68
  3
 3. Bu adam başkan oldu olalı stad ismini ısıtıp ısıtıp bize yediriyor valla ben bu başkan varken bu stad ismini kimsenin alacağını zannetmiyorum çünkü sportif başarısı olmayan kulübe kimse sponsor olmaz 2 senedir yaşadıklarımız malûm bundan sonra olacaklar da belli Bursaspor tarihinin en başarısız başkanını 2. defa başkan yaparak harikiri yapmıştır bundan sonra ki oluşum kesinlikle Bursa büyükşehir belediyesi spor olacaktır.
  Bursa medyası sağır ve dilsizdir işine geleni yazar ama gerçekleri saklar.

  26
  1
  1. @Green terör yorumuna yanıt olarak

   Yorumuma eksi veren şahıs, bi zahmet niye eksi verdiğini yaz , yada ne yanlış var benim yorumumda belirt zaten nasıl yapilandiysaniz Bursaspor’un içine bitirdiniz bizi.

 4. Locaları satılmayan, işyerleri kullanılamayani Kombinelerine ilgi gösterilmeyen
  bir stada kim isim hakkı vermek ister ki az biraz mantıklı olun

  13
  2
 5. Stadın altındaki işyerleri iyi gelir getirebilir amma doğru strateji ve iyi pazarlama ile.Mesela stada ACEMLER İSTASYONUNDAN ÇIKIP HEMEN RAYLARIN OLDUĞU DOĞRULTUDA STADA YAYA YOLU OLMALIDIR.Hatta bu yol yağmur ve güneşten korunaklı KÖRÜK LÜ YOL OLMALIDIR.Stadın yapılması esnasındakimolozlar kalkmadıkça stadın cazibesine kimse inanmaz.3 Kamyonluk molozu kaldırmayan MÜTEAAHHİT-BURSASPOR YÖNETİMİ ve B.ŞEHİR BELEDİYESİ SINIFTA ÇAKMIŞLARDIR.
  Sahi belediye vatandaşa moloz için ceza yazarken kendisinin uhdesindeki stadın molozları için neden eli kıpırdamaz BECERİKSİZLİİİİİK PAÇALARINDAN ŞIRIIIL ŞIRIL AKTIĞI İÇİN.
  BURSA sanayisi ülke içinde önemli.Amma bunu değerlendirmekten aciz yönetimimiz var.BURSASPOR MADDİ DARBOĞAZI AŞACAK HER İMKANA SAHİP.Amma bunu aşacak dirayet,maharet bizim yönetimde yoook.

  9
  1
 6. BURSASPOR o kadar büyük ki kaç senedir yerle bir ettiğiniz Marka değerinden bile taraftarın gücü sayesinde bişey kaybetmiyor. Sportif aklı doğru düzgün biri çıkıp gelse şu başkanlığa Allahın izniyle neler başırırız da hep yemeye yedirmeye çalışınca vakit gelmiyor Bursaspora

  6
  1
 7. Lütfen artık verin şu ismi. Yeter 2 senedir düsük fiyat diye vermediniz ama takimin marka degeri daha da düştü

  5
  3

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu