İşte Timsah Arena’nın özel projesi

Bursa Büyükşehir Stadyumu (Timsah Arena) çevre düzenlemesi için hazırlanan çalışmalara enBursa.com ulaştı.

21 Aralık 2015’te hizmete giren ancak hala eksikleri bulunan Timsah Arena’da çevre düzenlemesi için hazırlanan çalışmalar herkesi heyecanlandıracak cinsten. EnBursa.com’un ulaştığı görüntülerde, restoranlardan, spor salonuna, alışveriş merkezinden, cep sinemasına kadar bir çok yenilik mevcut. 3 kategoriye ayrılan düzenlemede, Bursaspor Merkez Kategorisi’nde: Bursaspor müzesi, Bursastore, Bursaspor Kafe, Stat turu ve cep sineması yer alacak.

Sporcu Sağlığı Merkezi Kategorisi’nde ise: Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, Termal Kür Merkezi, FitnessAerobikJimnastik Merkezi ve Spa-Güzellik Merkezi bulunuyor.

Stadyum Ticari Alan Kategorisi’nde de: Mobilyacılar Çarşısı, Fuar Alanı, Market, Ticari Alanlar, Restoranlar ve Kafeler yer alacak.

26 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Haberin saçmalığına bak; özel bir projeymiş ve ulaşılmış. Bu fotoğraflar internetten indirilmiş. Hadi benzerlerinden yola çıkarak yapılacağını kabul ettik diyelim yapılabilecek mi acaba? Hadi yapılacak diyelim ne zaman bitecek?

  44
  2
 2. Niye bu kadar dalgaya alınmış anlamamakla birlikte bu girişimler oluştuğunda eminim ki carrwfour yerine herkes arenamıza gelecektir. Boş ve aptalca konuşmayı kesin artık klüplerde şirket politikaları izliyorlar.

  24
  16
  1. @Tiesbandy yorumuna yanıt olarak

   aslında anlamayacak bir şey yok.
   a- egoizm.
   b- ön yargı.
   c- siyaset.
   d- üzüm değil, bağcı.
   e- öz güven kaybı.
   f- yapamaz-edemez-bilemez-çözemez-alamaz-veremez-güvenemez anlayışı.
   g- negatif düşünce.
   h- bursasporluluğu idrak edememe.
   i- kentlilik bilincine erişememe.
   j- aidiyet duygusu eksikliği.
   k- sonuç odaklı olma hali.
   l- sabırsızlık.
   m- tek ses, tek nefes, tek yumruk olamama.
   n- vs, vs, vs. vb, vb, vb…
   bütün bunları yazdıktan sonra ben de bazı şeyleri anlamadığımı fark ettim. mesela,
   1- neden güzelliklerden bu kadar çok rahatsız oluyoruz?
   2- neden aydınlıktan bu kadar çok korkuyoruz?
   3- neden sahip olduklarımızın değerini bilemiyoruz?
   4- bazı arkadaşlarımız gibi ağlanacak halimize neden kah-kaha-hahahahaha-lar-la! gülüyoruz?

   6
   11
   1. @soru-yorum yorumuna yanıt olarak

    Neden realist olamıyoruz?
    Neden hayal görmek istiyoruz?
    Neden Stadyumun yapılmadığını kabul etmek istemiyoruz!?
    Neden Stadyumun dibine içinde onkoloji bölümü bulunan bir hastane inşa ediyoruz?
    Neden kışları şantiyeye geldiğimizde ayağımıza çift çorap giyip soğuktan ayaklarımızı hissetmiyoruz?
    Neden liyakat usulüne göre değilde partizanlık prensibine göre oy veriyoruz!?
    Neden bir yerlerden kopyalanıp yapıştırılmış resimlere inanmak zorundayız?
    Neden göreve geldiğinden beri para yok diye ağlayan gerçek bir bursasporlunun bir şeyler yapabileceğine inanmak zorundayım?
    Stadı inşa ettiğini iddia eden şahsın gideceği sırada cikan bu haberlere neden itibar etmek zorundayım?
    Ben üzümü yemek istiyorum.Bunu da öneride bulunarak dile getirdim.Bu haber doğmamış çocuğa dön bilmekten farksiz.Cunku ortada bir stad yok.

    23
    4
    1. @Green Man yorumuna yanıt olarak

     sevgili arkadaşım, çorap ve başkanla alakalı söylediklerinin dışındakiler siyasi ve dünya görüşü ile ilgili olduğu için oralara girmeyeceğim.
     1- ”kışları şantiyeye çift çorapla geliyoruz. ayaklarımız donuyor” üşüyorsan, gelme kardeşim. salon futboluna git. evde, kavede tv den seyret. futbol, oynayan ve seyreden için zor spor. futbolu farklı ve popüler kılan zaten bu zorluklar. stada geliyorsan oranın şartlarına göre önlemlerini alacaksın. geçen hafta ispanya liginden bir gündüz maçı seyrediyorum, bütün tribünlerin üstü açık ve sahada 55 bin kişi var. orada da güneş ve yağmur vardır her halde. ben kulüp kurulduğundan beri maçlara giderim. statta çok oruç açtık, eski maratonun turnikelerinde sahur yaptık. soğuktan donduğumuz, yağmurdan sucuk gibi olduğumuz, güneşten yandığımız günler oldu. ama gıkımız çıkmadı. çünkü armaya, renklere ve bu şehre sevdalıydık. bu bir gönül işiydi. bunun akılla, mantıkla, menfaatle, rahatlıkla, kolaylıkla, kılla, yünle bir ilgisi yoktu. kimse bizi oraya zorla ve teammüden toplamıyordu. her şeyi severek, bilerek ve gönülden yapıyorduk…
     2- ”geldiği günden beri para yok diye ağlayan başkan” başkan da kim? o, bugün varsa yarın yok. parayı nereden bulacak? her şeyi kendi imkanları ile çözecekse bize neden hesap versin? biz bu kulübün gerçek sahibi değilmiyiz? biz ne güne duruyoruz? parayı bulmak taraftar olarak bize düşmez mi? 10 lira maç bileti parasını veremiyoruz, diğer taraftan bu kulüp için 10 milyon euro harcayan adamı yerden yere vuruyoruz.
     3- ”ortada stat yok” katılmıyorum, her tarafı yarım olsa bile, halı gibi hibrit bir zemin ve 45 bin koltuk hazır vaziyette bekliyor. güzel bir başlangıç için bu ikisi yeter de artar bile. yeter ki o stat her maç dolsun. 1-2 yıl içinde statta tamamlanır. takımda kurulur. donanımlı başkan adayları da ortaya çıkar…

     5
     2
 3. Önce Stadyumun başına bir tane AVM müdürü getirirsin, Sonra siyah demirleri kaldırmak lazım. Projelerin finansmanı nı kim sağlayacak? Başkan para yok diye ağlıyor sadece.

  21
  2
 4. HahahahahahhahahahahahahahahhahahaHahahahahahhahahahahahahahahhahahaHahahahahahhahahahahahahahahhahahaHahahahahahhahahahahahahahahhahahaHahahahahahhahahahahahahahahhahahaHahahahahahhahahahahahahahahhahahaHahahahahahhahahahahahahahahhahaha

  18
  10
 5. Oraya sporcu sağlığı merkezi değilde normal spor salonu yapılmalı ama üfürükten değil havuzu spası olan güzel bir yer bursada örneği var

  6
  1
 6. Hiç inandırıcı değil çünkü millet bizden sonra başladı milli maç oynuyor bizehala bir kafa yapamadılar diyelimki bunlar oldu bizim ömrümuz yetmez görmeye bu dediklerini yapana kadar bu stadyum çürür dereye kayar gider

  6
  2
 7. Bu projenin sitenin kendi hayali olduğu çok açık belli örnek olarak koyduğu resimlerde bile gerçekçilik yok. Örnek olarak mobilyacılar çarşısı olarak koyduğu resim bile inegöldeki mobilyum avm nin resimleri.

  2
  2

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu