İşte Timsah Arena güzergahları

15 Ocak 2016 Cuma günü saat:10:00’dan itibaren satışa çıkacak olan biletlerimizin fiyatları şöyle;

 

VIP 1.BALKON: 400,00 TL

VIP 2.BALKON: 400,00 TL

BATI ALT TRİBÜN: 200, 00 TL

DOĞU ALT TRİBÜN: 100,00 TL

DOĞU ÜST TRİBÜN: 100,00 TL

GÜNEY KALE ARKASI (TEKSAS): 50, 00 TL

KUZEY KALE ARKASI: 50, 00 TL

MİSAFİR TRİBÜNÜ:  50, 00 TL

 

BİLGİLER

– Biletler 15 Ocak 2016 saat:10:00’dan itibaren Büyükşehir Belediyesi Stadyumu Bilet Gişeleri, Bursa Atatürk Stadı Passolig Ana bilet gişesi, www.passo.com.tr web sitesi, aktif satış noktaları ve N’Kolay satış noktalarından satılacaktır.

– N’Kolay Bursa satış noktaları www.nkolay.com.tr adresinde yayınlanmaktadır.

– Kart başına en fazla 5 adet bilet satılacak olup, kart sahibi dışındaki 4 adet bilet hakkı Passolig kart sahiplerine www.passo.com.tradresinden gönderilmesi gerekmektedir.

– Müsabaka bilet satışları 16 Ocak 2016 Cumartesi günü saat:16:00’a kadar sadece Bursaspor Passolig kartlara gerçekleştirilecektir. Diğer Passolig ve TFF Logolu kartlara bilet satışı ise 16 Ocak 2016 saat:16:00’dan maç saatine kadar yapılacaktır.

 -Engelli taraftarlarımız ve refakatçileri için ayrılmış olan tribün ve bölümlerin ücretsiz olarak yüklemesi 15 Ocak 2016  Cuma günü  saat:10:00 itibariyle başlayacak olup, müsabaka günü saat:12:00 itibariyle son bulacaktır.

– Engelli vatandaşlarımız Passolig Kartı ve engelli kartları ile refakatçileri ise Passolig kartları ve refakatçi kartları ile Büyükşehir Belediyesi Stadyumu ve Atatürk Stadyumu ana bilet gişelerine başvurmaları gerekmektedir.

– Araç sahibi engelli taraftarlarımız engelli tribününe, araçsız engelli taraftarlarımız ile tüm refakatçilere tüm tribünlerde bulunan engelli bölümlerinden yükleme yapılacaktır.

– Passolig kart başvuru ve kart vizeleme işlemleri Passo.com.tr web sitesi üzerinden, Büyükşehir Belediyesi Stadyumu ve Atatürk Stadyumu Passolig ana bilet gişesi yapılacaktır. MAÇ günü ise Büyükşehir Belediyesi Stadyumu gişelerinden kart başvuru ve vizeleme işlemleri YAPILMAYACAKTIR:

– PFDK’nın vermiş olduğu karar gereği Kasımpaşa – Trabzonspor maçında misafir tribüne giriş yapmış olan Trabzonspor taraftarlarının PASSOLİG kartları bloke edileceğinden, bu karşılaşmaya bilet satın alamayacaklardır.  

 

 

 

KOMBİNE SATIŞLARI DA DEVAM EDİYOR

2015 – 2016 sezonunun ikinci yarısını kapsayan kombine satışlarımız ise Merinos Stadyumu Kombine Satış Noktası ve internet sitesiwww.passo.com.tr üzerinden aralıksız devam edecektir.

VIP Tribünü 1.KAT: 1.000 TLVIP Tribünü 2.KAT: 1.000 TLBatı Tribünü (Kapalı): 625 TLDoğu Tribünü (Maraton): 250 TLGüney Kale Arkası: 125 TLKuzey Kale Arkası: 125 TL

–        Tüm tribünlerimizde %20 aile indirimi (Baba-anne-çocuk) uygulanacak olup, Bayan ve “12 yaş sınırlı Erkek Çocuk” kombine indirimi % 15 olarak uygulanacaktır.

–        Aile ve çocuk kombinesi staışları web üzerinden yapılmayacak olup sadece Merinos Stadyumu kombine satış noktasından yapılacaktır.

–        Ödemeler nakit ve kredi kartı ile yapılacak olup tüm World – Bonus – Maximum kredi kartlarına 6 taksit imkanı sunulacaktır.

–        Kombineler 2015-2016 sezonu Spor Toto Süper Lig ve ikinci yarı tüm Ziraat Türkiye Kupası müsabakalarını kapsamaktadır.

–        2015-2016 sezonu ikinci yarı kombine satışları 02 Ocak 2016 Cumartesi günü saat:11:00 itibariyle başlayacaktır.

–        Kombine satışları web satışları (Passo.com.tr) ve Merinos Stadyumu Kombine Satış Noktasından yapılacaktır.

–        Kombine satış noktası çalışma saatleri 10:00 – 19:00’dur.  

 

STADYUMA GELİŞ GÜZERGAHLARI

 

 

BURSASPOR TARAFTARLARI

Müsabakaya toplu taşıma araçlarıyla birlikte yaya olarak gelecek olan  taraftarlarımız, Bursaray Acemler İstasyonu’ndan itibaren açılmış olan YAYA YOLUnu kullanarak veya Hayran Caddesi üzerinden stadyuma ulaşabileceklerdir.

Batı tribünü( Protokol, VIP, Basın, Batı Alt) seyirci girişleri, HAYRAN CADDESİ üzerinden stadyumun Güney Batı Kapısı’ndan gerçekleştirilecektir.   

TRABZONSPOR TARAFTARLARI

Trabzonspor taraftarları EKER PARK’da oluşturulacak olan toplanma noktasından stadyuma otobüslerle intikal ettirilecektir. İntikal işlemleri saat:13:00’dan  itibaren başlayacaktır.

Müsabakaya Bursaray ile gelecek olan Trabzonspor taraftarları;  NİLÜFER İSTASYONU’NDA inerek EKER PARK’daki toplanma noktasına gelmeleri gerekmektedir.  

Kenttin diğer noktalarından misafir tribününe yaya olarak gidecek Trabzonspor taraftarlarının ise Sheraton Otel güzergahını kullanmaları gerekmektedir.

STADYUM OTOPARK KULLANIMI

Stadyumun otopark alanları aktif olarak bu maçta kullanılamayacağı için müsabakaya gelecek olan taraftarların TOPLU ULAŞIM araçlarını kullanmaları önemle rica olunur.

Müsabakada akredite edilmiş olan Canlı Yayın Araçları, Batı tribününe Sheraton Otel’in yanındaki kontrol noktasından geçerek BASIN OTOPARK’ına ulaşacaktır.

Protokol otoparkına ise sadece STADYUM ARAÇ GİRİŞ KARTINA sahip araçların geçişine izin verilecektir. Batı tribününe Sheraton Otel’in yanındaki kontrol noktasından ARAÇ GİRİŞ KARTI olmayan araçların girişlerine kesinlikle izin verilmeyecektir. 

 

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu