İşte Teksas’ın 50. yıl marşı

1967-68 sezonunda Teksas ismini alan taraftar grubumuzun, 50. yıl çerçevesindeki kutlama organizasyonlarında yayınlanan Bursaspor İleri - Teksas 50.Yıl Marşı

BİR GÜNEŞ GİBİ AYDINLATIRIZ KARANLIK SOKAKLARI
BİR GÜNEŞ GİBİ AYDINLATIRIZ KARANLIK SOKAKLARI
DEPLASMAN YOLLARINDA HARCADIK HAYATLARI
DEPLASMAN YOLLARINDA HARCADIK HAYATLARI

GÖZLERİMİZ UFUKTA
YUMRUĞUMUZ HAVADA
YILMADAN YORULMADAN
KAVGAMIZ İNADINA!

GÖZLERİMİZ UFUKTA
YUMRUĞUMUZ HAVADA
YILMADAN YORULMADAN
KAVGAMIZ İNADINA !

BİR İSYAN GİBİ YÜKSELİR ADIN İNLETİR STATLARI
BİR İSYAN GİBİ YÜKSELİR ADIN İNLETİR STATLARI
BURSASPOR YIK DE YIKALIM VAR OLAN TÜM DUVARLARI
BURSASPOR YAK DE YAKALIM SANA ADADIK HAYATLARI

ULUDAĞIN GÖLGESİ
TEKSASIN AYAK SESİ
DURDURAMAZ HİÇ KİMSE
BURSASPOR İLERİ!

ULUDAĞIN GÖLGESİ
TEKSASIN AYAK SESİ
DURDURAMAZ HİÇ KİMSE
BURSASPOR İLERİ!

 

23 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Maalesef ne kulüp olarak nede taraftar olarak bu işi beceremiyoruz. Bizi coşturacak bir marşımız yok bununda Marş özelliği yok. Ancak bunu dinlerken kafa çekilir.

  25
  17
  1. @La Liga yorumuna yanıt olarak

   Var arkadasta kimseye ulasamadim zorlamiyorum artik heryere yazdim yok ne bu sitelerin adminleri nede taraftar dernekleri numaralari acilmiyo edilmiyo kisa oz tekrarlanabilir anlamli birsey olmali vs. Vs.

   9
   3
  1. @adil yorumuna yanıt olarak

   Adil ne güldürdün beni ya ??? hep bir ağızdan yeri geliyor yeşil beyaz şampiyon Bursa bile bagramiyoruz bu beste çok uzun cooook uzun bizde bunu soyleyecek tribün yok

   2
   5
  2. @adil yorumuna yanıt olarak

   Bu adil isimli elemanlardan iki tane mi var? Gündüz takıma verip veriştiren adamın gece takımın marşına olumlu eleştiri yazması biraz şüphe uyandırdı içimde doğrusu. Ya da birileri bir şekilde (reelden) buna ulaşıp okkalı bir fırça mı çekti acaba?

   4
   2
 2. Eyvallah Adnan Batır abim saolasin..Haydi beyler marsi defalarca dinleyip sozlerini ezberleyelim 2.yarıyla birlikte stadimizda ve deplasmanlarda sevdamizi haykiralim..

  Adı AŞK bu eziyetin…

  8
  12
 3. Beğenmedim. Tezahürat olabilir ancak marş gibi değil. Diğer takımlarım marşlarına baktığınızda bundan çok daha iyi olduğunu görürsünüz. Biz besteci bir tribün değiliz, şov ve güçlü bağırma gibi özelliklerimiz var. Bursaspor marş yarışması amaçlı, her kesimden iyi bir jüri belirlenmeli ve son olarak taraftarın onayına sunmalı. Bu süreç sonunda birinci olan eser marş olmalı.

  8
  7
 4. Raja casablanca taraftarının melodilerine göre besteler hazırlananilir adamlarda davul yerine trampet kullanıyorlar ve mükemmel bu işi hakkıyla yapıyorlar taraftar grup liderleri incelesin bence

  6
  3
 5. Bir güneş gibi aydınlatırız
  karanlık ufukları
  Sevgi saygı umut doluyuz
  doğruluktur yolumuz

  Gözleriz ufukları
  Başları hep yukarı
  Hem çalışkan hem dürüst
  Atatürk Çocukları

  Atatürk çocuklarıyız
  Sönmeyen ışıklarız
  Doğrulıktan şaşmayız
  Seni hiç unutmayız

  3
  3
 6. En güzel örneği liverpooll taraftarı nın hep bir ağızdan söylediği “ASLA YALNIZ YÜRÜMİCEKSİN LİVERPOOLL” Gibi bir şey olsaydı süper olurdu

  1
  2

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu