İşte Teksas 50.Yıl Belgeseli

Bursaspor'un en büyük, Türkiye'nin en eski taraftar grubu Teksas'ın 50. yıl belgeselini yorumsuz olarak yayınlıyoruz.

14 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Teksas eski Teksas’ta kaldı… Atatürk stadında numaralıya yakın oturanların arasında geçti maçlarım…ne bilinçli taraftarlarda, yaşlılar ama saygı, muhabbet üst seviyedeydi…öyle karton kaldırmakla Olmaz, durduk yere niye küfür edip ceza aldırıyorlar onu açıklasınlar… her yıl yeni yetmeler orada, abiler, nemalanıyor… hiç yenilik yok, kim kimin adamıysa…geçin bu işleri

  32
  8
 2. Böylesine özel bi olayı daha verimli ve daha ses getirir şekilde yapabilirdik.Nasılmı Atatürk Stadyumuna bi sahne kurdururdun herkez katılır kırgınlık ve ikiye bölünme olmazdı.Hem her yere pankartlar asılır, bir ağızdan şarkılar omuz omuza kardeş kardeşe söylenirdi.Düşünsenize Atatürk stadyumunda yıldız tilbe 10 bin kişiye konser veriyor. Meşalaler yanardı, eski futbolcular, şampiypn kadro davet edilir.harika olurdu.Hemde Atatürk stadyumuna vefa gösterilmiş olurdu.Şimdi bakıyorum yıllardır çorbacı tabiri ile söylenenler tescillendi.Vefalı cebinden para verip deplasman yapan taraftar yok.Belediye çalışan taraftarlar orada.Eşleri ile birlikte gelenler var.Çok yanlış yapıldığını düşünenlerdenim.Bu çorbacı tayfa eminim bedava bilet alıp otobüs alanlardandır.Hem bu texas artık kendi sahasında rakip taraftara ezilen,sesi eskisi gibi çıkmayan, bestesi olmayan, beste söyleyemeyen, rakip takıma baskı kuramayan, eski belediye başkanını protesto edemeyen siyasete batmış bir gruptu. Bu gecele bunu tescilledi.Yazık kalbi kırılan vefakarlara.. Tarih bunu da yazacaktır.

  23
  2
 3. Teksas 50.yılını 200 kişiye kutluyor buna yazacak çok kelime var ama yazamıyorum içimden geçenleri, seneye kesinlikle maraton tarafında olacam .

  17
  2
 4. Hayatımda bir kez olsun Texas tribününden bilet almadım. Çünkü her maçta bir olay çıkarıp ortalığı karıştıracaklar gibi geliyordu.

  15
  6
   1. @Emins16 yorumuna yanıt olarak

    Benim korkak olup olmamamı sadece bir olaya göre yorumluyor arkadaş…böylelerine de ihtiyaç var aslında. Siteye renk katıyorsun, devam et bu yorumlarına.

    8
    2
 5. Öncelikle tekrardan birlik olunmalı tekrardan eskiden Davullar için yer vardı ve en az 4 -5 davul olurdu hepsinin aynı anda çalınması bir ayrı hava katıyor ayrıca Radikal de olan siren sesleri rakip takım hücum yaptığında gelen ses.
  Tekrardan gelmeli davullar. Tekrardan çıkmalı bayraklar…

  8
  4
 6. seçkin kişilerin bizlerle paylaştığı görüntülere göre seçkin kişileri mutlu edebilecek kadar güzel bi organizasyon olmuş, tebrikler.

  3
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu