İşte taraftarın Timsah Arena çilesi!

Bursaspor'lu taraftarların maç sonu Timsah Arena'dan çıkışlarında çektikleri çileyi Bursa.com olarak görüntüledik.

Yeşil-beyazlı taraftarlar Bursaspor‘un maçlarını oynadığı Timsah Arena‘dan çıkıp evlerine gitmek için gerek araçlarıyla gerekse yayan olarak bir çok zorlukla mücadele ediyor.

Kimi taraftarlar maçtan 80. dakikasında stadyumdan ayrılmak zorunda olduklarını belirtirken metro ile evlerine gitmek için adeta işkence çektiklerini dile getirdiler.

İşte maç sonrasından yaşanan taraftarın Timsah Arena çilesi!

Kaynak
Adnan Batır - Muhammet Ali Özdemir

12 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Daha bunlar iyi günler, hastane bittiğinde tamamen keşmekeş olacak. Ayrıca, önümüz kış stadyumda tribünlerde ısıtıcı yok. bu konuya da ayrıca önem göstermek gerekiyor. Zira taraftar maça keyif almak için geliyor ama donup geri dönüyoruz.

  49
  2
  1. @KAYA63 yorumuna yanıt olarak

   Kesinlikle haklısın. Taraftar hadi alıştı diyelim, acil hastalar o hastaneye nasıl giriş çıkış yapacak. Hastalara yazık. Oraya hastane mi yapılır.

   7
   1
 2. Turnike cilesinide söylemek lazım maça 10 dakika kala geldim turnikeye maçin 10. Dakikası girdim içeri ayıp.

  35
  1
 3. Yeni bb başkanı umarım bu sorunu biran önce çözer sempati kazanmak istiyorsa önce bursaspor taraftarının gönlünü almalı

  22
  1
 4. -Yayalar için yürüyüş güzargah sayısı arttırılmalı,bu güzargahlar araç trafiğine kapatılmalı.Köftecilerin olduğu sokak bile birkaç araç yüzünden tıkanıyor.

  -Doğu(maraton) tarafındaki çakma otoparkın yeri değiştirilmeli.Yaya ile araçlar aynı anda hareket ediyor.Her iki taraf da zorlanıyor.

  21
 5. Maça arabam ile gitme gafletinde bulundum. Bitiş düdüğü ile hemen çıkmama ve arabam stadın önünde olmasına rağmen tam 100 dakikada Mihraplı Parkın oraya geldik. Daha önce hep metro ile geliyordum, bu sefer mecburen araçla geldim ama değişen birsey yok taraftar her ortamda çile çekmeye mahkum. Allah o bolgede oturan vatandaşlara sabir versin. (Muhteşem planlama ile orada yapılan hastane bittikten sonrasını düşünmek bile istemiyorum.) Stadı Çevreyoluna bağlamadan bu çile çözülmez.

  16
 6. Maça gelen taraftar sayısı 19 bin ortalamamız 24 bin eski stad kapasitesi 26bin. Atılan taş ürkütülen kuşa değmedi.

  13
  1
 7. Hastane projesine birileri dur demeli,zaten stadyum orda birde hastane oraya yapildimi stadyum cikisi alt ust olur…

  6
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu