İşte takımın skorerleri

Bu sezon 24 gole imza atan Bursaspor’da 12 farklı isim gole etki etti.

Süper Lig ve Türkiye Kupası’nda rakip fileleri toplamda 24 kez sarsan Bursaspor’da 12 farklı futbolcu gole etki etme başarısı gösterdi. yeşil-beyazlı takımın en etkili ismi ise Pablo Martin Batalla oldu. 4 gol ve 4 asistle 8 gole doğrudan etki eden Arjantinli ile birlikte Delarge de 4 gole imza attı.

Bursaspor’un Rumen futbolcusu Bogdan Stancu da attığı 3 gol, yaptığı 2 asistle 5 gole etki etti ve Batalla’dan sonra Timsah’ın gole en çok etki eden ikinci futbolcusu oldu. Defansif özelliği daha yüksek olmasına rağmen Agu da 2 gol, 2 asist yaparak bir çok futbolcuya taş çıkardı.

 

İşte 24 gole etki eden 12 isim;

Futbolcu         Gol      Asist

Batalla              4          4

Delarge            4          –

B.Stancu          3          2

Mikel Agu         2          2

Aziz Behich      2          1

J.Kembo          2          1

Deniz Y.           2          –

W.T.Ekong       2          –

E.Badu 1         1          –

Jorquera          1          –

Sinan Bakış     1          –

Titi                    –          1

Kaynak
Barış Yalım

6 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Morphy yorumuna yanıt olarak

   1-İsminin dünyaca ünlü satranççı Paul Morphy ile bir alakası var mı?

   2-Bu sitede Morphy isimli kaç kişi yorum yazıyor? Ben şahsen bir kişi olduğuna inanmıyorum. Aynı yorumu yazan kişi daha iki gün önce Bursaspor düşmanlığı sergileyip millete söverken şimdi takımı destekliyor. Çok mantıksız.

   3-Daha açık olmak gerekirse, bu siteye kaç farklı isim ile giriyorsun onu da bir öğrenelim hazır sormuşken.

   1. @Yabgu yorumuna yanıt olarak

    1- Bu ismi neden kullandığım seni kesinlikle ilgilendirmez.

    2- Benimle aynı nicki kullanan davarların olduğu ortada (bkz. 160 küsür eksi yediğim haber).

    3- Başka bir isim kullanmıyorum.

    1. @Morphy yorumuna yanıt olarak

     1-Sorduğum soru konunun dışındaydı, gayet insani bir niyetle sormuştum ama sen insanlıkdışı bir niyetle cevap vermeyi tercih ettin ama olsun neyse…

     2-160 küsür kere eksi yediysen ortada bir Bursaspor düşmanlığının olduğu aşikardır. Artısı kaynak belirtirken haberin linkini ya da tam adını verirsen daha fazla yardımcı olmuş olursun, sırf yorumuna cevap verebilmek için 1.5 saat haber aramak zorunda değilim.

     3-Başka bir isim kullanmadığını iddia ediyorsun, bununla bizi kandırabilirsin belki ama Allah’ı kandıramazsın.

     4-Şiptar isimli arkadaşımız gayet saygılı, efendi, işinde gücünde bir arkadaştır. Uzun yorumları olabilir, boş da konuşabilir ama en azından sen ve beraberindeki birkaç kişi gibi gizliden gizliye Bursaspor düşmanlığı yapmıyor. Bundan kastım, Kasımpaşa maçı ile ilgili diğer habere (https://www.bursasporluyuz.org/bursaspor-kasimpasaya-hazir/) yaptığı yorumun altına yazdığın cevap ile onu karalamaya çalıştığın. Kaldı ki arkadaşın ne yazmaya çalıştığını bile anlamamışsın, facia yaşamayız diyor, bunun neresi felaket tellallığı anlamış değilim.

     5-Son olarak şunu ekleyeyim, duygu ve düşüncelerini ifade ederken daha anlamlı ve saygılı ifadeler kullanman daha doğru olacaktır.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu