İşte takımın galibiyet pozu!

Bursasporlu oyuncular ve teknik ekip Adanaspor maçının ardından galibiyet pozu verdi.

Timsah Arena‘da oynanan ve Bursaspor‘un 1-0 üstünlüğü ile sona eren Adanaspor maçının ardından yeşil-beyazlı oyuncular, teknik ekip ve a takım personeli galibiyet pozu verdi.

33 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Herkese iyi akşamlar diliyorum. Bursaspor’un aldığı galibiyetten dolayı da hepinizi tebrik ediyorum . Konu dışı biliyorum ancak bir husus hakkın da düşüncelerimi ifade etmek istiyorum . Benim yaşım 46 . Ben Galatasaraylıyım bunu hiç bir zaman inkar etmedim. Ancak doğma büyüme Bursalı olmaktan gurur duyuyorum . Bursa farklıdır , Bursa ayrıcalıklıdır. Bana hakaret eden , defol git diyenlere iki çift lafım var ben bu platform da kalıcıyım hiç bir yere gitmeyeceğim , Bursaspor hakkın da olumlu veya olumsuz görüşlerimi burada paylaşmaya devam edeceğim . Kendini bilmez bir takım ergenlerin bana hakaret etmelerine de asla cevap vermeyeceğim . Kötü söz sahibine aittir. Ben seneler ce Bursaspor’a katkı da bulundum . Kombine alarak , bizzat maçlarına giderek oldu bu katkılarım . Bursasporlu olmasam bile bu kulübe bazılarından çok daha fazla katkıda bulundum . Bulunmaya da devam edeceğim. İstanbul’a , İstanbul takımlarına bizans diyerek aşağılayan kişilere de şunu söylemek istiyorum . İstanbul payitaht idi , Türkiye Cumhuriyetinin de vitrin şehridir. Galatasaray ise senelerce Türk futbolunu Avrupa da temsil etmiş , orada vatan hasreti ile yanıp tutuşan gurbetçilerimizin umudu ve sevinci olmuştur. Lütfen kulüplerimize biraz daha insancıl yorumlar yapalım. Ben Bursaspor ‘a asla hakaret etmedim etmemde . Bursayı ve Bursaspor’u seven biri olarak lütfen hakaret etmeyin . Eleştirilerinize saygım sonsuz. Gönül ister ki Bursaspor bu sezon sonunda hak ettiği , ait olduğu yere süper lige döner. Hepinize iyi akşamlar . Sağlık ve esenlik ile kalın.

  54
  42
  1. @avantaj yorumuna yanıt olarak

   İyi güzel belki ikna edici bir yazı olmuş fakat Bursa’da doğup Bursa’nın ekmeğini yiyorsan O şehrin takımını tutmak karekter meselesidir.
   Bende çocukluğumda gs’liydim fb’den nefret ederdim fakat 10’lu yaşlardan sonra bilinçlendikçe bir İstanbul takımını tutuyor olmanın şehrime ihanet ediyor gibi hissetmeme neden oldu.
   Özelikle de İstanbul takımlarına yapılan ayrıcalıklar ile haksız rekabetin büyümesi Anadolu takımlarını tutmanın bir erdem olduğu sonucunu çıkarttı.
   Oğlumu omzuma alıp yeşil beyaz formalarımızla bu şehrin sokaklarında dolaşmak şahsen bana gurur veriyor, tanıdık tanımadık yaşlı insanlarımızın “yenmeden gelmeyin ha” sözleri yüreğimi ısıtıyor.
   Bende 46 yaşındayım, sen de 46 yaşına gelmişsin fakat Bursasporlu olmanın şerefini ve o şehre ait olmanın atalarımızın dedelerimizin şanlı mirasını sahiplenmeyi öğrenememişsin.

   8
   1
  2. @avantaj yorumuna yanıt olarak

   Eyvallah adamsın. Keşke her taraftar senin gibi düşünebilse ama bil ki istanbul takımlarıda Bursaspora aynı davranışları sergiliyor maalesef ve eğri oturup doğru konuşmak gerekirse 3 büyüklere ayrıcalık tanınıyor maalesef ülkemizde.. Ama gönül ister ki sevgi barış içinde hak edenin kazandığı maçlar oynansın.

   11
   7
   1. @Greenwhite yorumuna yanıt olarak

    Ayrıcalık tanınmaması gerekiyor.Bu ülke de adalet mi var ? Hiç bir platformda adalet yok ki. Her zaman söylüyorum yaşadığım şehrin takımını tutmayabilirim ama yaşadığım ve çok sevdiğim şehrimin takımına haksızlık yapılmasını da hiç bir zaman istemem. Hep söylüyorum Bursanın bu ligde olmasına sizin kadar ben de üzülüyorum . Umarım en kısa zamanda süper lige döner

    10
    5
  3. @avantaj yorumuna yanıt olarak

   Avantaj kardeşim.
   Yeşil Bursa kardeşim istanbul lu lara ders olacak şekilde fikirlerini yazmış.
   Ben de bir ilave yapmak isterim.
   Biz Bursa lı lar İstanbul u Türkiye den ayrı tutmayız fakat İstanbul kendini Türkiye görüyor.
   Bizim itirazımız bunadır.
   Senin bir Bursa lı olarak gs li olman kabullenecek B ir durum değil fakat açık yürekli olman bu siteye renk katıyor.
   Yazmaya devam kardeşim.
   Sana kötü söz yazanlara gereken cevabı bizler veririz merak etme.
   Bu platform kimsenin değil hepimizin.

   12
   3
   1. @16 BS 224 Texas yorumuna yanıt olarak

    Kardeşim nasılsın iyimisin. . Yine şahane bir yazı yazmışsın. . Doğru ları söylemişsin yüreğine sağlık. Son sözü demişsin zaten. .BU PLATFORM KİMSENİN DEĞİL HEPİMİZİN. . NOKTA.

    9
    5
    1. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

     Atom Karınca kardeşim.
     Avantaj kardeşimiz aslında bizden farklı değil.
     Kendisi Bursa da yaşayan bir gs li.
     Biz de İstanbul da yaşayan Bursaspor taraftarlariyiz.
     Tek farkımız bizim işlerimiz sebebiyle mecburi hizmette İstanbul da yaşıyor olmamız.
     Bir de bizler her Bursaspor’lu gibi doğuştan Bursaspor lu yuz.
     İyi akşamlar kardeşim.

  4. @avantaj yorumuna yanıt olarak

   Lisedeyken bende galatasarayı tutuyordum ta ki sevdiğim değer verdiğim bugüne kadar gittiğim her şehirde kavgasını yaptığım memleketime tribün dolusu ağız dolusu s….ş bursa diye bagirdiklarini duyunca herşey değişti. Bu şehirde doğup büyümüşsen bu şehire küfür eden bi topluluğun arkasında yer alamazsın almamalısın. Benim görüşüm bu.

   13
   2
   1. @Fikobayram yorumuna yanıt olarak

    Bursa seyircisi küfür etmiyor mu ? Ben küfüre karşıyım . Bursaspora karşı da hiç bir zaman küfür etmedim. Bursaspordan nefret etseydim burada da olmazdım .

    1. @avantaj yorumuna yanıt olarak

     Bak kardeşim ben bursa taraftarı küfür etmiyor demiyorum benim sehrime küfür ettiler diye diyorum bilmem anlatabiliyor muyum

  5. @avantaj yorumuna yanıt olarak

   Bence sen Bursasporlusun ama kendine itiraf edemiyorsun.
   Belki çocukluğunda çevrenin,ailenin etkisi ile malum takımı tuttun.Eğer bu siteye girip bunu yazıyorsan Bursasporlu olduğunu düşünüyorum.
   Kendine itiraf et.Dön bu yanlışından.

   15
  6. @avantaj yorumuna yanıt olarak

   İyi niyetle yazmışsın ama yazdıkların seni asla haklı çıkarmaz Türk futbolu sen ve senin gibi insanlar yüzünden gelişmiyor sana bunları söyleyenlerin hepsi ergen değil ergen dediğin insanlar şampiyon takımları tutmadı tuttukları takımı şampiyon yaptılar Avrupada ve dünyanın hiç bir yerinde başka şehirde oturupta başka şehirin takımını tutmazlar ben Bursalı Bursasporluyum arkadaş banane İstanbulun Bi semtine bağlı gs den banane fb bjkden halbuki sen ve senin gibi insanlar kendi şehirlerinin takımına destek verse belki şu an daha fazla şampiyonluğumuz olabilirdi ya da başka Anadolu takımları şampiyon olabilirdi ayrıca ben senin kombine falan aldığına zerre inanmıyorum son lafa gelince tribünün bittiğini sana yapılan yorumlardan anlıyorum nerde ulan Teksas manifestosu nerde ultras? Yazıklar olsun sen ve senin gibilerine

   15
   7
   1. @Kaant yorumuna yanıt olarak

    15 senedir cezalar dışında her maça İstanbul’dan geliyorum. 27 sene olmuş tribün geçmişim. Büyütülmüşleri tutanlara acıyorum. Ama ne yazık ki son 10 senedir bizim tribünümüzün rezil evriminden utanıyorum ve içim kan ağlıyor. Bursaspor tribününde Trabzon formalı zibidileri görünce hele tansiyonum fırlıyor. Ula Ula Niyazi’lerden zorlama ve eğreti bir kardeşlik temizlik yalaklık durumları oluşturuluyor, Bizans sevdalılarından çok bizim Pontus yalaklığımız daha ciddi bir rezillik ve kendini inkar… Manifestoyu da paylaşmışsın, yine içim acıdı; bu manifestonun yazıldığı günlerden şimdiki Teksas şekline evrilmiş olmak da her şeyi açıklıyor… Saygılar.

   2. @Kaant yorumuna yanıt olarak

    Çok iyi hatırlıyorum. 6-7 sene önce, jose Mourinho real Madrid’in antrenörüydü bir hafta sonra oynayacakları gs yi deplasmanda seyretmek için Kayseri’ye geldi. Gördüğü manzaraya çok şaşırmıştı. Çünkü stadın yüzde doksanı gs yi tutuyordu. Maçtan sonra şu açıklamayı yaptı. İspanya’da ve Avrupa da böyle bir şey yok bu çok acı ve tuhaf durum.

    12
    1
  7. @avantaj yorumuna yanıt olarak

   valla bu işler gönül işi. o yönüyle bir şey diyemem.
   ancak senin durumunda olanlar, yani bu şehirde yaşayan, doyan. buranın suyunu içip, havasını teneffüs eden ama başka şehrin takımını tutanları şahsen pek hoş karşılayamıyorum.
   insan yaşadığı yerleri her şeyi ile sahiplenmeli diye düşünüyorum.
   Alanya maçlarını seyrederken orada yaşayan kadınlı-erkekli yabancıları tribünde alanya forması ile görünce özeniyorum. (ilginçtir alanyanın başarısını bu olaya çok bağlıyorum)
   bursa sokaklarında fb, gs, bjk forması ile dolaşanlara tabi ki de üzülüyorum. yapacak bir şey deyip çok şeyi içime atıyorum.
   tüm bunların nedeninin, bir spor kültürü oluşturamamamız. eğitim, kentlilik ve sportif bilinç eksikliği olarak görüyorum.
   herkes kendi şehrinin takımını tuttuğunda futbolumuzun daha çabuk gelişeceğine, rekabetin daha adil olacağına inanıyorum ve böyle bir Türkiyeyi çok ama çok hayal ediyorum…

   15
   1. @ters köşe yorumuna yanıt olarak

    Gene imzamı atarım yorumuna …
    Avantaj içindekileri yazmış ama kendine göre doğru ,bana göre de belkide suçluluk duygusunun dışa vurumu:) belki de içinde gs den ziyade Bursasporluluk var 🙂
    Sadece hayal ettiğim Glaskow şehri gibi ve ya dortmund şehri gibi ve ya liverpool şehri gibi çoğunluğun şehrinin takımını tuttuğu 7 den 70 e maçlara gidip baskı üzerine kurulu düzende değil de barış ve huzur ile coşkuyu yaşamak…….

  8. @avantaj yorumuna yanıt olarak

   Arkadaşım seni bilen biliyor senelerdir bu platformda Bursaspor’ umuza destek mesjları atıyorsun ! Olur olmaz kişilere kulak asma ! Maddi manevi desteğin için teşekkürler !

   15
   9
   1. @Eser yorumuna yanıt olarak

    sevgili kardeşim, kusura bakma ama o arkadaşın savunulacak tarafı yok. tabi ki kimsenin tercihlerine karışamayız ancak,
    mesela şunları yapabiliriz.
    o ve onun gibilere destek vermeyiz.
    kendi sitemizde onları savunmayız.
    bu işin olması gereken taraflarını anlatırız, gösteririz.
    olanları bu kadar bu kadar masumlaştırırsak yarın bu şehirde Bursasporlu kalmaz. dolayısıyla BURSASPOR’DA.
    oysa bursaspor bu şehrin sosyal vicdanıdır. kültür, tanıtım ve ticari elçisidir.
    ben bunları yazmayı bir Bursalı olarak kendime görev sayıyorum. ve bu konuları çok önemsiyorum.
    sonuçta tabi ki herkes tercihlerinde serbesttir…

    1. @ters köşe yorumuna yanıt olarak

     Reis yorumlarını çok beğeniyorum yine gerekeni yazmışsın bende yazdım ve manifestomuzu paylaştım ama bu arkadaşa bide destek mesajları atılıyor ben ona üzülüyorum bizim bir sözümüz var Bursada yaşıyorsan Bursasporlu olmalısın olacaksın o kadar diye. Ama bakıyorum bizim tribün taraftar harbi bitik önceden bunlar forma giyip şehrimizde dolaşmaya korkardı şimdi formumuza gelip yazı yazıp destek mesajları bile alıyorlar sor bakayım her maç kombine alıyormuş gs dende gs store dende alıyordur formasını Bursada yaşayıpta gsye para kazandırıyordur bak şu arkadaşa sövcem sövmek istemiyorum ve ondan rica ediyorum uzaklaş kardeşim bu forumdan yallah gs formuna sen ve senin gibilerin aramızda yeri yok

  9. @avantaj yorumuna yanıt olarak

   Burda bu yoruma destek veren arkadaşlar şunu Bi okuyun kendinize gelin
   Teksas manifestosu
   Her türlü Bizans oyunlarına rağmen İstanbul hegemonyasına son vereceğiz” yazılı pankart, 80’li yıllarda Bursaspor tribünlerinin en çarpıcı pankartlarından birisiydi. Aslında pankarttan çok bir davayı, bir felsefeyi anlatıyordu.

   “Futbol yalnızca futbol değildir” değişinin gerçek olduğunu kanıtlayan mecralardan birisi olan Türk futbolunun üç ayrıcalıklı İstanbul kulübünün emrine teslim edilmesine başkaldırışın başlangıcı, futbol takımımızdan daha çok tribünlerimizde oluştu. Bursasporumuz’un kuruluşu ile birlikte yeşil beyazlı armayı hiçbir yerde yanlız bırakmamayı bir görev bilen tribünlerimiz, olaylı Zonguldak deplasmanı sonrası, ilk olarak “TEKSAS KONVOY” ardından da “TEKSAS” unvanını almış, daha sonra 1967 yılında 1. Lig’e çıkmamızla beraber, İstanbul dükalığının karşısına her zamanki haşmetiyle dikilmiş ve sürdürdüğü mücadele ile taraflı tarafsız herkesin beğenisini ve takdirini toplamayı başarmıştır. Malum takımların taraftarlarının en azından Bursa’da istediği gibi at oynatamayacağını tüm Türkiye’ye gösteren ve daha önce hiçkimsenin gitmediği deplasmanlara giden, konvoy ve atkı şov kavramını ülke tribünlerine kazandıran da yine Teksaslı yeşil beyaz âşıkları olmuştur.

   Bursaspor ile Bursa şehrinin bir bütün olduğu bilinci daha 80’li yılların sonlarında tribünün tamamına yerleşmiş ve zihinlerde yer edinen bu kentlilik bilinci, Bursaspor’u Bursa’nın en büyük değeri ve TEKSAS’ı da yıllar içerisinde bir nevi Bursa’nın en büyük sivil toplum örgütü haline getirmiştir. Karşısına çıkan tüm zorluklara, Bursaspor’un yıllarca içerisinde bulunduğu tüm olumsuzluklara ve çekilen onca cefaya karşın içinde Bursaspor sevdasını barındıran herkes Teksaslı’dır.

   • TEKSASLI, VATANSEVERDİR.

   • TEKSASLI, MALUM TAKIMLARIN TARAFTARLARI GİBİ KUPALARA VE BAŞARILARA DEĞİL, BURSASPOR’UN KENDİSİNE ÂŞIKTIR.

   • TEKSASLI, ANADOLU’NUN BAZI ŞEHİRLERİNDE OLDUĞU GİBİ “ BİRİNCİ TAKIMIM, İKİNCİ TAKIMIM” ANLAYIŞINA KARŞIDIR.

   • TEKSASLI, TÜRK FUTBOLSEVERLERİNDE YAYGIN OLAN VE BAŞARI SEVDASI TEMELİ İLE AÇIKLANABİLECEK OLAN KENDİ ŞEHRİNİN TAKIMI YERİNE İSTANBUL TAKIMLARINI TUTMA DURUMUNUN KARŞISINDADIR VE BU KAPSAM İÇERİSİNDE YER ALAN KİŞİ, GRUP VE OLUŞUMLARI HİÇBİR ŞEKİLDE MUHATAP ALMAZ.

   • TEKSASLI, “BURSA“ ADININ OLDUĞU HER YER VE PLATFORMDA, ŞEHRİNİN HER TÜRLÜ DEĞERİNİN YANINDA YER ALIR. BURSASPOR’U SEVMEK, BURSA’YI SEVMEKTİR.

   • TEKSASLI, TRİBÜN KÜLTÜRÜNÜN TÜM ÖZELLİKLERİNE SAHİPTİR.

   • TEKSASLI, TAKIMINDAN ÖZVERİ VE BAŞARI DIŞINDA HİÇBİR ŞEY(ÇIKAR, MENFAAT) BEKLEMEZ.

   • TEKSASLI, BURSA VE BURSASPOR’A KARŞI YAPILAN HER YANLIŞTA TEPKİSİNİ GEREKLİ GÖRDÜĞÜ ŞEKİLDE VERİR.

   • TEKSASLI, ENDÜSTRİYEL FUTBOLUN KARŞISINDA YER ALMAKTA VE FUTBOLUN YENİ BİR BACASIZ SANAYİİ HALİNE GETİRİLMESİNE KARŞI ÇIKMAKTADIR.

   • TEKSASLI, “TEKSAS” İSMİNİN TRİBÜN CAMİASINDAKİ ADINI KOLAY EDİNMEDİĞİNİN FARKINDA OLMAK ZORUNDA VE GEREK BURSASPOR, GEREKSE “TEKSAS” İSMİNE VE KİMLİĞİNE ZARAR VERİCİ HER TÜRLÜ FİİLDEN KAÇINMAKLA YÜKÜMLÜDÜR.

   • TEKSASLI, ESKİ TEKSASLILAR’I UNUTMAZ VE ONLARDAN DEVRALDIĞI BAYRAĞI ZİRVEDE TUTMAK İÇİN HİÇBİR FEDAKÂRLIKTAN KAÇINMAZ.

   • TEKSASLI, GEREKLİ GÖRDÜĞÜ HALLERDE, KENDİSİNE İHTİYAÇ DUYULAN SOSYAL SORUMLULUK PROJELERİNDE YER ALIR.

   17
   4
  10. @avantaj yorumuna yanıt olarak

   Avantaj kardeşim yeşil bursa kardeşimiz İstanbul takımlarına neden Bizans dendiğini çok güzel anlatmış. Adalet olmazsa hiç bir şey olmuyor görüldüğü gibi

   19
   1
  11. @avantaj yorumuna yanıt olarak

   Kardeşim yalnız sen değil sin BURSA da yaşayan yüzlerce fb li gs li bjk li ve Trabzon lu var. .. Birbirimize karşı kırıcı ve saygısızca hakaret etmeden tabii bu sitede yorumların olabilir. Ben senin açık sözlerine saygı ile bakıyorum. .Hem zaten diyorsun BURSASPOR maçlarına gittim ve kombine mi alıyorum diyorsun .. Ne mutlu bizlere takımımıza katkı da bulunuyorsun. .. Kal sağlıcakla. ..

   24
   7
  12. @avantaj yorumuna yanıt olarak

   Öncelikle, açık yüreklilikle, gerçek takımını yazdığın için tebrik ederim. Burada herkes yazabilir, hangi takımdan olduğu nemli değil, ama gerçek kimliğini açıkça belirttiği sürece sorun yok. Ama bursasporlu olmadığı halde, bursasporluymuş gibi yorum yazıp, takıma bursaspora zarar veren kişiler için diyebileceğim bir şey yok. Onlar, kötü niyetliler. Galatasarayı desteklemen senin kişisel tercihin fakat, bursalı olduğun halde galatasarayı desteklemenden üzüntü duyduğumuda belirtmem gerek. Sonuçta galatasarayda bu ülkenin takımı. Bizans mevzusunda ise haksızolduğunu belirtmem gerek. Biz istanbulu türkiye dıında tutmuyoruz ve sadece türkiyenin değil dünyanın en büyük şehirlerinden birisi. Fakat bizim söylemek istediğimiz, biz yunnızda orayı halen bizans gördüğümüzden dolayı değil. Biz Türkiyede istanbul takımlarının açıkça haksızca kollanmasından ahlaksızca gözyumulmasından dolayı şikayetçiyiz ve bu olayların bizans dönemindeki durumlara benzerliğini gözönüne getiriyoruz. Bizans denilince çağrıştırdığı şey, haksızlıklar, adam kayırmacılık, zalimlik, pra severlik, para için tüm ahlaki değerlerin gözardı edilmesi vs. konulardır. Bursaspor ve anadolu takımları bu ülkede gayrimeşru çocuk muamelesi görüyor. Hakemler haksızlık yapıyor, yayın ihalesi yapılıyor, paranın çoğu istanbul takımlarına aktarılıyor. Siyasiler bu takımları kolluyorlar. milyarlarca lira vergi borçları bir kalemde siliniyor. Birbirlerini kolluyorlar ve haksızrekabete yol açıyorlar. Gerçek anlamda ise bu ülkeye gram katkıları olmuyor. Ne futbolcu yetiştiriyorlar, ne vergi veriyorlar, anadolu kulüplerini ezmek için ellerinden geleni yapıyorlar. Ayrıca kendilerini üstün görüyorlar. MEsela galatasaray kulübüne, galatasaray lisesi mezunu olanları bile zar zor başkan seçiyorlar. Kendilerini Türkiyeden soyutlamışlar, ve kendilerini ayrıcalıklı üstün görüyorlar. Biz Bursa şehri ise, bizans dönemindeki anadoludaki ayrımcılıkları bitiren haksızlıklara karşı dik duran bir imparatorluğu kuran şehir olarak anımsıyoruz ve öyle. Bu yörenin insanı, kendisini üstün görmez, emeğinin gücüne inanır, çok çalışır ve haksızlık karşısında asla taviz vermez. Evet bursanın ve bursasporun misyonu budur. Ve Türkiyedeki istanbul takımlarına karşı haksızca destekler sürdüğü sürece, biz istanbul takımlarını bizans olarak adlandırmaya devam edeceğiz. Çünkü bu dönem uygulamaların bizans haksızlığından ayrımcılığıından hiç bir farkı yok. Ve kişisel olarak söyleyebilirim, bu haksızlıklar sürdüğü sürece isttanbul takımlarını avrupada dahi desteklemeyeceğim.

   48
 2. Mustafa eri bugun cok begendim, maci oyuncular alamayinca o mudahale etti hem teknik taktik anlaminda hem oyuncu degisikliklerinde hatasizdi , iyi bir td olma yolunda ilerliyosun hocam , seni ekibini ve cocuklari tebrik ederim aynen devam

  41
 3. ÇOK AÇIK VE GÜZEL ANLATMIŞSIN..BİR DE BEN EKLEYEYİM…BİZE ANTİ-BİZANS DENİR…YANİ OYUN BOZAN…ELDE DEĞİL HAKSIZLIĞA DAYANAMIYORUZ..YOKSA İSTANBUL BELKİ DE DÜNYANIN EN GÜZEL ŞEHRİ..AMA BİZİM İÇİN VARSA YOKSA BURSA..BİZ BURSA YA AŞIĞIZ….

  14
 4. Çocuklar bu şekilde oynamaya, şımarmadan devam. Sizler bizim ve Türk futbolunun geleceğisiniz. Bu mücadeleye şapka çıkarılır.

 5. Gerçek manada takım olmak budur.Yönetim, teknik ekip ve futbolcu kardeşlerim hep böyle olun.Sizinle gurur duyuyoruz.Sayenizde inşaAllah 2.Şampiyonlar Vakıfköyden çıkacak.

 6. Tebrikler gençler👏👏💪💪
  Mücadeleye, pes etmemeye
  Son dakikaya kadar savaşmaya devam
  Bu şehir size inanıyor ve güveniyor

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu