İşte sponsorluk toplantısının sonucu!

Bursaspor Kulübü Başkanı Ali Ay bugün Tofaş ile gerçekleştirilen sponsorluk görüşmesinin detaylarını Bursa.com'a açıkladı.

Başkan Ali Ay, Tofaş yönetimi ile çok olumlu bir görüşme gerçekleştirdiklerini ifade ederken “Bursaspor Kulübü olarak bu şehrin en büyük firmalarından birisi olan Tofaş ile sponsorluk ve kulübe gelir kaynağı için görüşmeler gerçekleştirdik. Kamuoyunda yer alan sadece Timsah Arena isim hakkı konusu ile ilgili bir değerlendirmemiz olmadı. Farklı alanlarda da sponsorluk anlamında ortak noktaları değerlendirdik. Hem kulübümüz hem de Tofaş olarak ortak bir komisyon kurduk. Bu ekip ile çalışmalarımız devam edecek. İnanıyorum ki güzel bir işbirliği için güzel bir sonuç alacağız. Timsah Arena isim hakkı için başka firmalarla da görüşmelerimiz sürüyor. Şuan bu konuda net bir şey söylemek mümkün değil. Bize değer katacak en uygun teklif ile anlaşmak istiyoruz” dedi.

15 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Gürbüz HÜSMEN yorumuna yanıt olarak

   iki yıldır klübün başındalar ne stadın eksiği bitti ne spoansor bulundu üstüne çöpe giden 100 trilyon ve iki senedir açıp bakın ali ay hep aynı şeyleri konuşuyo sadece konuşuyo olacak edecek görüşüyoruz para yok ağlamalar yeter be bu taraftar daha neyi bekliyo…

   15
   29
  1. @hasan yorumuna yanıt olarak

   En son sözü sen söylüyorsun ya.Arkadaşların kusuruna bakma patron.Hem o lan lun olmamış be patron yakışmamış sana.

   5
   6
 1. Vakıfbank 2,5milyon Euro yıllık verdiyse hemen kabul etmek gerekir. 10 sene kalıcı gelir olur. Tofaş muhtemelen bu teklife yaklaşamadığı için başka sponsorluklar konuşuldu.

  29
  5
 2. O stadın marka değerini yükseltecek olan taraftarın ilgsidir 2.yarı 8 maç dolu tribüne oynayalım gelecek sezon arenanin yıllık isim hakkı değeri 10.m.euro dur.

  9
  3
  1. @Aydın havası yorumuna yanıt olarak

   10 milyon etmeyecektir ama yorumda haklısınız .sponsor olan adamlar kesinlikle başarılı takım dolu stadyum ister yoksa kimse milyon euroları sokağa saçmak istemez . 1,5 milyonu transferde kullanılmak şartıyla senelik 4-4,5 milyon Euro bence çok iyi bir rakam olur 10 yıllık vadede .

   10
 3. Yani diyorki yalandn kim olmus
  At ortaya 30 milyon dolar diye sonra gorusmedik bile diyorsun anlisilan gene cacik olmayacak senden

  5
  10
 4. Başkan artık sıkmaya başladın ama ya çocukmuyuz biz dalga gecer gibi yok öle yok şöle diyosun yazıklar olsun nediyeyim sana başka ayıptır ya dalga konusu oluyor rezil oluyoruz yaaa

  1
  7
 5. Tofaş ile baskette birleşmek lazım birşleşme olursa tofaş 17 yıl sonra yeniden türkiye basketbol şampiyonu olur

  1
  1
  1. @uğur1023 yorumuna yanıt olarak

   Yeniden Şampiyon TOFAŞ olmaz, bu defa Bursaspor altında BURSASPOR TOFAŞ KULÜBÜ şampiyon olur Sayın renkdaş, Bursaspor markasını neden böyle yerlere düşürüyosunuz sizin gibileri anlamak çok zor

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu