İşte Sinan Bür’ün yönetim kurulu listesi

Bursaspor Kulübü Başkan Adayı Sinan Bür'ün yönetim kurulu listesi belli oldu.

13 Ocak Cumartesi günü saat 14.00’te Yüzüncü Yıl Atatürk Stadyumu’nda, çoğunluk sağlanamadığı taktirde ise 20 Ocak Cumartesi günü aynı yer ve saatte gerçekleştirilecek olan Bursaspor Kulübü Olağanüstü Seçimli, İdari ve Mali Genel Kurulu öncesi başkan adaylığı resmileşen iki isimden birisi olan Sinan Bür‘ün Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri‘ne gelerek yönetim kurulu listesini Divan Başkanlık Kuruluna sunduğu yönetim kurulu listesi belli oldu.

İşte Sinan Bür‘ün yönetim kurulu listesi;

Asil Liste

 • Sinan Bür
 • Ünal Yanar
 • Sinan Oral
 • Erkan Öncel
 • Ercan Bayraktar
 • Adem Bostan
 • Erdinç Doğan
 • İsmail Ertekin
 • Alper Özyüksel

Yedek Liste

 • Mehmet Recai Özdemir
 • Cemal Vardar
 • Beyhan Çalışkan
 • Gökhan Güleç
 • Salih Fındıkkaya
 • Eren Şengüzel
 • Şaban Doğan

41 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Yıllardır “Bu kulübü futboldan gelen insanlar, işi-mesleği spor adamlığı olan insanlar yönetsin. Fabrika sahipleri, paralı iş insanlarından bıktık” demedik mi her birimiz?

  Açıkçası ben bi’ tur da bunlar binsin istiyorum.

  Raşit Barışıcı’ya olan sempatim de giderek artıyor bir taraftan.

  Yıllardır böyle akıcı konuşabilen, beyefendi bir insanı bu kulübün etrafında dahi görememiştik.

  Her ikisine de başarılar.

  Umarım kazanan Bursaspor olur.

  66
  10
  1. @Burul Şentürk yorumuna yanıt olarak

   İsmail ertekin denen sözde teknik direktörü görünce bunlardan bir halt olmayacağını anladım.Ben oyumu raşit beye vereceğim.futboldan gelen insanlar yapsın diyorsunda bursadan çıkan iyi bir teknik direktör var mı bana göre yaşayan şuanda Ömer erdoğan var tabi Rahmetli Nejat Biyediç unutmamak lazım bakın görün bu sinan bür ve ekibi sonumuz olur bize aslında genç dinamik birileri lazım sezer sezgin buna uygun lakin geleceğini düşünmüyor sinan bür geçmişte çok katkısı olmuştur lakin böyle bir medya ve taraftar profili varken başarılı olmaz bu medya ve taraftar Rahmetli İbrahim başkanı ve Ertuğrul sağlamın başını yedi valla bana mantıklı gelen Raşit bey çünkü para toplayabilir veya toplayamayabilirde bilemiyorum artık

   4
   3
   1. @Verdant yorumuna yanıt olarak

    Raşit Bey anca gider. Listesine aldığı Cevdet Yıldız denen çulsuz, ona bu seçimi kaybettirir. Uzak ara Sinan Bür kazanır, İsmail Ertekin de Futbol Şube Sorumlusu olur. Dediydi dersin.

    2
    4
  2. @Burul Şentürk yorumuna yanıt olarak

   Kardeşim yıllar öncesi için dediklerin çok doğruydu o zaman keşke futbolu bilen insanlar geçseydi ama şu an öyle bir durumdayız ki başımıza gelecek kişi hem futboldan anlamalı,hem sağlam bütçesi olmalı hem de şehri etrafında toplayabilme ama böyle bir adayımız da çıkmadı gibi.Bize düşen başkan olacak kişiye destek olmak şu an yapacak başka bir şey yok.

   6
   9
  3. @Burul Şentürk yorumuna yanıt olarak

   Ismail ertekin i niye listeye almiski sinan bür?anlamış değilim.ismail ertekin daha önceleride bursada antrenör tekn8k direktörlük yaptı.sadece cebine bakar ben öyle gördüm rahmetli nejat biyediç zamanında alması gereken futbolcuyu almadı gittiler karşılamadan oynamayan adama 200 bin lira para verildi tabii o transferde bazı kokular geldi burnuma .almadiklari oyuncuyu reno da iken istiyenler oldu ben satacak deyip ki gol kralını görmesinler diye 11 e koymadı bunları çok iy8 biliyoz.

   7
   2
  4. @Burul Şentürk yorumuna yanıt olarak

   Sevgili Bursaspor’lular ilk önce kendimiz sevgi saygı göstereceğiz birlik olacagiz bir kişi de olsak binler de olsak dürüst akıllı bilgili olanları destekliyecegiz lütfen kongre üyesi olmayan yok şu yönetim secilsin şu olsun demesin siyaset yapmayalım zaten herkes siyaset yaptığı için bu duruma düştük lütfen inanalım yüreğimizde ki gerçek Bursasporluluk askimiza

   8
   3
  5. @Burul Şentürk yorumuna yanıt olarak

   Fransa 34 yaşında başbakan seçiyor Bursasporun kaderi 70-75 yaşında 25-30 sene evel görev yapmış arkadaşlar parada yok belli, daha evel vekâletten başkanlık yapan uzun süre mahpus girme ihtimali olan 40 transfer yapan adamlar veya 15-30 milyon dollar haciz koyan kendi çıkarları için başkan olan başkanlar cidden kadersiz bahtsız bir dernekmişiz!

   11
   3
  6. @Burul Şentürk yorumuna yanıt olarak

   İsmail Ertekin adını görüyorum. Şaka mı bu?. Gerçekten biri şaka olduğunu söylesin. Geçen sene oynattığı berbat futbolun karşılığında yönetici mi olacak?. Özer hoca gelip birkaç seri galibiyet almasa bizi küme düşürecekti. Banaz yönetiminin tek hatası İsmail Ertekin’i zamanında kovmamasıydı. Tarsus faciası yaşattı bize. Çocuk çocuğu yenemedik. Hatta sonra kendi açıklaması var ne çabuk unuttunuz yaaa devre arasında soyunma odasında futbolcu dövmüş.
   Bursaspor’un eski teknik direktörü İsmail Ertekin, ****Tarsus maçında, duygularıma hakim olamayıp devre arasında hiç yapmayacağım işler yaptım. Bir oyuncuyu darp etme yoluna gittim. Bunun cezasını çekmem gerekiyordu ve sonunda görevi bıraktım****

   15
   3
   1. @Şaka mısınız yorumuna yanıt olarak

    Tarsus faciası ne ya? Alt tarafı 0-0 berabere kaldın orda. Deplasmanda. Ne faciası? Sen içerde Afyon’dan 3, Soma’dan 5, Erok’tan 4 yerken facia olmuyor da, Tarsus’ta oynanan 0-0’lık deplasman maçı mı facia oluyor. Üstelik İsmail Hoca bu maçı alamayan ruhsuz topçulara çok kfena içerliyor ve maç sonunda soyunma odasında yeter artık lan ruhsuzlar deyip bi tanesni de tokatlıyor. Bu mu facia? Adam aidiyet gösteriyor, nasıl yenemezsiniz ulan diye Bursa adına o yavşaklardan hesap soruyor. Senin ruhsuz gençlerin naapıyor? Hiç birinin dikinde olmadığı gibi, Ozan İsmail Koç misali bu kulüpten kaçıyor. Siz demiyor musuuz, bu ruhsuz oyuncuların hakkı kötektir diye?

    2
    2
   1. @HERŞEYİM yorumuna yanıt olarak

    Hee, hee. Çok komik espri yapmışsın. Hatta bazen Tecep Bölükbaşı ile Recep Altepe’yi de çağırırlar. Amma maç olur haa. Hadi hep beraber gülelim.

 2. Yedek liste bile iyi. Mesela yedeklerde Eren Şengüzel var. Trilyoner ve çok genç bir isim. Şengüzel Tur’un sahibi. Yüzlerce minibüs/midibüs’ü ve onlarca otobüsü var. Fabrika ve okul servislerini çekiyor. Başta Mako ve Robert Bosch olmak üzere sanayi bölgesindeki pek çok fabrikanın işçilerinin servisini Şengüzel Tur yapıyor. Sinan Bür’ün listesi daha güçlü. Mesela asil listede Ünal Yanar var. 2-3 tane benzin istasyonu var kendisinin. Üstelik eski futbolcu ve çok zengin. Erdinç Doğan ve Alper Özyüksel’de de iyi para var. Diğer listedeki mesela Cevdet Yıldız diye bi adam var.Eyvah b’abicim. Adama seçim kaybettirir. Ayağında ayakkabı yok, çıkmış yöneticiliğe soyunmuş. YAni sonuçta Sinan Bür’ün listesi diğerine tur bindirir.

  32
  18
  1. @İso yorumuna yanıt olarak

   haklısın.
   futbol denen bu oyun bu kadar çok hocayı, futbolcuyu, ve yorumcuyu daha doğrusu bu kadar çok başlılığı kaldırmaz.
   yarın aralarında yetki kavgaları ve ego savaşları başlarsa kimse şaşırmasın.
   zaten bu tür insanları sporun içinde tutan en büyük özellik paradan ziyade yüksek egolarıdır.
   % 50 kendi içlerinde ki çelişkilerden, % 50 de dış baskılardan dolayı başarılı olamayacaklardır.
   çok değil 4 maç sonra istifa çağrıları başlar.
   çünkü bu durum bursa da neredeyse bir gelenek haline geldi. ve de % 90 da bu yüzden buralardayız.
   arada 1-2 iyi sonuç gelirse ömürleri belki biraz uzar ama şu an elimizde seri yapacak ve onların ömürlerini uzatacak bir kadro yok.
   ayrıca şaşırmıyor da değilim.
   çünkü bu konuları benden çok daha iyi bildiklerine de adım gibi eminim. ve de cesaretlerine hayranım.
   bakalım bir de programlarını ve yoğurdu nasıl yediklerini bir görelim.
   aslında bunları bir tarafa not düşülsün diye yazdım.
   yarın seçildiklerinden itibaren benim yöneticilerimdir. ve görevleri süresince kendilerine en küçük bir aleyhte yorumumun olmayacağına dair söz veriyorum…

   7
   5
  1. @Yasin yorumuna yanıt olarak

   Hayırlı olsun inşallah Allah yardımcın olsun Başkanım diğer listedeye göre Sinan başkanın listesi daha iş yapar diyorum inşallah herşey Bursaspor için zor bir görev Allah yardımcınız olsun başarılar dilerim

   13
   14
 3. Listenin BURSASPOR ‘a parasal yönden ne kadar bir katkısı olacak . Artık her şey para kimsenin kara kaşı gözü faydasız . Rica minnet olmuyor bu iş . PARA PARA PARA .

  16
  3
 4. İki listede iyi adamlar var Ünal yanar var daha önce oğlu vardı Banaz dönemi Barışicids Erikli Su Aslanoba var Bur de Ercan Bayraktar Gümüş Su var, iyi adamlar hayırlısı olsun

  10
  2
  1. @Bursam yorumuna yanıt olarak

   Barışıcı’nın listesinde Erikli Su Aslanoba yok. Üstelik Erikli Su Aslanoba’nın değil. O fabrika Yahudilere satılalı 10 yıl oldu.

 5. Ahmet Suphi Evke’nin yönetim kurulu listesinde yer alacağı konuşuluyordu.Zannedersem kararından son anda vazgeçti.

  10
  1
 6. İnşallah iki adayın da transfer tahtasıyla ilgili çalışmaları vardır.Şu anda öncekli ihtiyacımız maalesef mi absürt bir rakam ödeyip açmamız gereken tahta.Lanet olsun ne tahtaymış ama yapacak bir şey de yok zaten elimizdeki oyuncular da tek tek gidiyor.Transfer yapmazsak bu sene de bir alta düşer sonra da kilidi vururuz.

 7. bu lısteden hıcbırsey olmaz bugune kadar neden destek cıkmadılar parasal anlamda Raşıt daha ıyı .AYRICA sinan kendı dedı parasal destek degıl bızım yonetım proje yonetımı dısarıdan destek arıyacaklar ve ali ay destekleyecek amac belli bakın her seferınde dıle getırıyorum davalar kapansın dıye gelıyorlar.Ayrıca ismail ertekın çagatay ı gonderecekmı gelırse goreve canlı yayında demedımı cagatay gıtmeden bu kulup duzelmez

  6
  14
 8. Bu borçla bu takım hayırlı işler yapamaz..malesef takım sahipsiz kaldı…transfer tahtası açilmaz ise bursasporumuz küme düşer ve mazi olur …bu son fırtına bu gemiyi selamete çıkaracak başkan ..son 3 yönetim gibi. bahanelerle sığınan idarelik olmamalı …batariz biteriz rezilolduk rüsfa oluruz

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu