İşte Samet Aybaba’nın Volkan Şen kararı!

Konyaspor'dan ayrılan ve kendisine kulüp arayan Volkan Şen'le ilgili görüşlerini aktaran Samet Aybaba, deneyimli futbolcu için iki kelimelik net bir ifade kulandı.

Samet Aybaba, Volkan Şen‘in Bursaspor‘a olası bir transferini, ‘Kesinlikle istemem’ sözüyle başlamadan bitirdi.

25 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Şu şahsın ismini,cismini önümüze sunup durmayın nolur. Tüm Bursa basınından rica ediyorum kapansın artık bu defter. Bak yine sinirlendim güne kötü başladı tosun sayenizde. Mutlu musunuz?

  122
  12
 2. Doğru kararı vermiş hoca
  Artık şu mesele bitmeli
  Bizim için ozan volkan ve serdarın bursasporla ilgisi kalmamıştır. Allah hepsinin yolunu açık eylesin

  30
  5
  1. @MToksoy yorumuna yanıt olarak

   Eskiye rağbet olsa bit pazarına nur yağardı. Biraz mantıklı taraftar olun oynamamış yaşı almış 2 kere bursayı satmış kişiden bahçesiyiz.

   15
   2
  2. @MToksoy yorumuna yanıt olarak

   Sizin 1060 kişi olarak evladımız olabilir . Bursa’ya dönmeyi çok istiyorsa gelsin Yeşil Bursa’da BAL ligi oynasın

   15
   3
 3. Bence Samet hoca tribünlere oynuyor,
  yoksa Volkan şeni neden istemesin,
  umarım 2 kaliteli kanat oyuncusu bulunur

  7
  30
  1. @ŞİPTAR yorumuna yanıt olarak

   Eğer Volkan Şen’i kaliteli görüyorsan ; istatistiklerine,oynadığı takım arkadaşlarının yorumlarına ve onunla birlikte takımda görev alan teknik heyetin yorumlarına bak.Grafiği gitgide düşen bir eğride seyreden bir oyuncuyu bundan bir kaç sezon önce iyi top oynadı diye “VOLKAN ŞEN KRALDIR” mantığına sokmak bana göre yanlıştır.Volkan Şen siz kabul etseniz de etmeseniz de bitti ve artık bu şehrin evladı değil.Umarım bir daha şanlı armamızı ne giyer ne de takımımız ve şehrimizle ilgili harf dahi etmez ama velev ki etti diyelim karşısında biz duracağız.Eminim @MToksoy un yorumundaki 127 kişi de bunu sana söyleyecektir.

   16
   4
 4. ulan cocuk esirgemeden bir evlat alsak bunun kadar hayırsız olmaz piyasada evlat cok harun gibi muhammed gibi batalla gibi omer erdogan gibi , sizin kafanız yerinde degil ,@MToksoy

  1
  1

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu