İşte Samet Aybaba’nın ekibi

Bursaspor'da göreve başlayan Samet Aybaba'nın teknik ekibi belli oldu.

Bursaspor‘da göreve başlayan Samet Aybaba eski takımı Sivasspor‘da beraber çalıştığı ekip ile yeşil-beyazlı takımda da çalışacak.

Samet Aybaba’nın Sivasspor’daki yardımcıları:

 • Recep Çetin 1.Yardımcı Antrenörü,
  Selçuk Erdoğan Yardımcı Antrenör,
  Özcan Bizati Yardımcı Antrenör
  Yılmaz Bal Kaleci Antrenörü.

Ayrıca Bursaspor‘da görev yapan analizci Emre Oğuz da ekipte yer alacak.

(O ekipte yer alan Sivaslı antrenör Yunus Kaya (sağdan ikinci) ise Sivas’ta kaldı.)

24 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @YaVuz16yeşili yorumuna yanıt olarak

   Hemen hayallere kapılmayın sonra hüsrana uğrarsınız daha önce küfürlü protestolarla gönderilen zat a ilk devreye kadar tahammül edinde ondan sonra yorum yapın isterseniz daha önce bu takımı şampiyon yapanları küfrederek gönderdiniz hatırlatayım dedim

 1. şimdiden yazıyorum buraya,bu ekip bu yönetimle 10.haftayı göremez,basın eksileri şimdi ama 10.hafta gelince burda boş yapmayın sakın bana

  25
  12
 2. Diğerlerini bilmem ama kaleci antrenörünün değişmesi büyük hata, adamın yetiştirdiği kaleciler bu kadar iyiyken bu değişikliğin çok büyük haksızlık olduğunu düşünüyorum.!! Umarım bu arkadaş daha iyi çıkar.

  15
  5
 3. Bu ekibin isine mutlak suretle Mustafa er girmeli…

  Benden soylemesi yine dara dusunce sene sonuna dogru cagirabilirsin belki istikrarli baskan…

  10
  6
  1. @Green Man yorumuna yanıt olarak

   Tüm sezonlar aldığı ortalama puan sayısı 1.4 herhalde. 34 × 1.4 = 48 puan yapar ortalama tüm sezonlar aldığı puan. Taraftarımızın ve camiamızın desteğiule bu dahada artar fakat başkan ram bir bomba ve bizde patladı daha yeni başladı 3 dakikada 3 gol oldu, 1 Sportif Direktörle öncelikle anlaşmaması, 2 Ilgaz çınar oyuncu izleme gibi bir göreve gelecekti muamma 3 Mustafa Er hocanin Samet hocani. 1. Yardımcısı yapamayışı 5 milyon verdiği halde başkana kocaman bombaları artarak devam edicek izlemeye devam edelim..

   10
   4
    1. @Green Man yorumuna yanıt olarak

     Ben en kısa zamanda kongre üyesi olmak istiyorum ve kombine, forma vs. de alacağım inşaAllah bu sene takımımızın ve armamızın peşinde olacağım, Samet hoca için geçiş sezonunda iyi olduğunu düşünüyorum, Başkan içinde acilen gerekli imza toplanıp, kongre kararı alıp diğer 3 adayın hepsi birleşip güçlü bir şekilde klubümüzü yönetmesini öneriyorum zararın neresinden dönersek kârdır yoksa uçurumdan önceki son duraktayız. Sen susarsan ben susarsam nasıl çıkacağız karanlıktan aydınlığa renktaş.. Klübümüzün daha iyi olması için düşüncelerimizi paylaşıyoruz, onların istediği kimse konuşmasın Bursaspor küçük olsun bizim olsun yedirmeyiz..

     4
     1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu