İşte Recep Günay’a sunulan o belge!

Bursaspor Kulübü Başkanı Recep Günay'ın üye kabul sicil kurulu inceleme sonuç tutanağını ve Divan başkanlık kurulu yazısını elden teslim almadığı belge yayınlandı.

Bursaspor Kulübü Derneği tüzüğünün 24.1.c maddesi uyarınca “Bursaspor’un üyelerinden o yıl için Genel Kurulu da seçme ve seçilme yeterliliğine sahip olanlardan 5/1’inin yapılacak üye kimlik ve imza tespiti ile birlikte Divan Başkanlık Kurulu’na dilekçe vermeleri” demek suretiyle Olağanüstü Seçimli Genel Kurul‘a çağırma hakkı bulunmaktadır.

Bu itibarla 29 Temmuz 2023 tarihinde Teksaslı Bursasporlular Dernek Başkanı Ertuğ Toker tarafından Bursaspor Divan Kurulu Başkanlığı‘na sunulan dilekçe ile ekinde sunulan listeler yine Bursaspor Kulübü Derneği tüzüğünün 46.d maddesi gereğince Bursaspor Kulübü Derneği Üye Kabul ve Sicil Kurulu‘na “Olağan ve Olağanüstü Genel Kurul toplantılarının hazırlık çalışmalarını Divan Başkanlık Kurulu ile birlikte yürütür ve denetler. Toplantı yeter sayısına ilişkin tutanak düzenleyerek Divan Başkanlık Kurulu’na sunar.” demek suretiyle görev ve yetki vermiştir.

Bursaspor Kulübü Derneği Üye Kabul ve Sicil Kurulu olarak 01.02 Ağustos 2023 tarihlerinde kulübümüzde yaptığımız inceleme sonuçları aşağıda belirtildiği gibidir.

02 Ağustos 2023 tarihi itibariyle;

Bursaspor Kulübü Derneği toplam üye sayısı: 4305 +

Oy kullanamaz (askıda olan üyeler): 643 –

Oy kullanabilir (seçme ve seçilme hakkına sahip): 3662 +

Oy kullanabilen üyelerin : 733

Sunulan dilekçe ekindeki üye sayısı: 1183 +

Mükerrer kişi sayısı: (Ömer Vardar 3 imza dahil): 397 –

Oy kullanamaz: (Cüneyt Alkış): 1 –

İsim benzerliğinden hataen üyelikten düşürülmüş gözüken üyeliği devam eden Latif Altıkardeş: 1 +

Sonuç; şu an itibariyle sunulan dilekçenin ekinde bulunan üyelerin 786 kişisi seçme ve seçilme hakkına sahip (oy kullanabilir) üyelerdir.

6 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Sami H. T. yorumuna yanıt olarak

   En fazla bir yarı:)) bu kadro parasızlık kaos ortamında ve Yalçın gunduzle kendi rezil olur gider zaten mahkeme sonuçlanana kadar merak etme..sen kalirdiramaz diyosunda millet cayır cayır yaniyor siyaset ekonomik kriz umrunda değil tek sevdalısi.bursspsora tecavuzzz ediyolar biri çıkar pattt pstttt sonra bak Bursa’dan bile.nadol.gidiyor..bende bursasporlulari tanıyorum;)

   1
   1
 1. Teksas’ın imza toplamanın son günlerinde yaptığı “ama” konulu açıklamanın sebebi belli oldu. Toplanan imzaların üçte biri mükerrer. Gel de çık çıkabilirsen, güven güvenebilirsen.

  20
  4
 2. Recep bey bana göre bir proje.
  ama kimin projesi onu bilemem.
  yine bana göre,
  a – bi defa alacaklılara ödeme yapamaz çünkü parası yok.
  b – sonucunda kulüp kapanır, FK olur.
  c – bu arada sarı zarflar her dönemin yöneticilerine gider. Devlet bunlardan vergi ve sigorta borçlarını tahsil eder.
  Tahminlerimin ne kadarı doğru çıkar onu zaman gösterecek…

  8
  4

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu