İşte Pocho’nun Yeni Takımı!..

Uruguay ekibi Nacional'in sportif menajeri Deniel Enriquez, twitterdan yaptığı açıklama ile Bursaspor'un Arjantinli oyuncusu Frederico Insua'nın rotasını açıkladı.

 

Bursaspor'dan ayrılmak isteyen Arjantinli yıldız Frederico Insua'nın daha önce anlaşmaya vardığı iddia edilen Uruguay temsilcisi Nacional'den sürpriz bir açıklama geldi.

 

Nacional takımının sportif menajeri Daniel Enriquez, bugün dünyaca ünlü mikroblog sitesi Twitter üzerinden yaptığı açıklama ile İnsua tranferinden vazgeçtiklerini söylerken Insua'nın anlaşmaya vardığı takımı da ağzından kaçırmış oldu.

 

"Insua Velez ile anlaştı" diyen Enriquez, bu pozisyon için yeni bir oyuncu bakmaya başladıklarını dile getirdi.

 

'Pocho' lakabıyle bilinen Insua'nın, daha önce Nacional ile anlaştığı ve Uruguay ekibinin Arjantinli teknik direktörü Marcelo Gallardo'ya söz verdiği iddia edilmişti.

 

Ancak daha sonra Arjantin'in güçlü takımlarından Velez Sarsfield'ın devreye girmesi ve yıldız oyuncuya etkileyici bir teklif yapması ile Insua'nın Nacional'e gitmekten vazgeçtiği öne sürüldü.

 

Kaynak:SporX

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu