İşte Pablo Martin Batalla’nın ekibi!

Arjantinli teknik adam, Bursaspor’da birlikte görev yapacağı ekibini açıkladı…

Bursaspor’un yeni sezondaki teknik ekibi belli oldu…

Teknik Direktör Pablo Martin Batalla, ekibinde yer alacak isimleri açıkladı; “Serdar Kurtuluş, Aykut Akgün, Emre Pehlivan, Emre Arslan ve beklemeye değecek bir performans antrenörümüz ekibimizde olacak” dedi.

8 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Başkanımızın. Yönetim kurulunun. Teknik direktör ve yardımcılarının. Futbolcularımızın ve büyük BURSASPOR taraftarının. Çakıl taşı değdirmesin Allah ım.

  88
  4
  1. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

   Adam Nilüfer’e imza atarken çok mutlu fotoğrafları var burada çok mutsuz organizesis üstünde Bursaspor tişörtü bile yok adamın futbol yönetim kadrosunu getirmemiş bu yönetim Nilüfer’de uyumlu çalışan kadrosu vardı Pablo Martin Batalla’nın yardımcıları şu isimlerden oluşuyor:

   Ayhan Bahar-Yardımcı Antrenör

   Dr. Öğr. Üyesi Hüseyin Topçu-Atletik Performans Antrenörü

   Emre Arslan-Kaleci Antrenörü

   Ahmet Barış Arı-Maç ve Oyuncu İzleme Antrenörü

   Muzaffer Çağan-Analizci

   Tek kaleci antrenörü gelmiş yanında hele yanına koyulmuş Serdar vs bunlar onun yerine geçmeye hazır planlanmış insanlar Pablo mutlu gözükmüyor

   9
   85
   1. @Nörona yorumuna yanıt olarak

    HERYERDE AYNI ŞEYİ YAZIYORSYN.!! mutluluktan kastın nedir mutlu görünmek için mesela çiftetelli mi oynaması lazım amuda mı kalkması lazım hoplayıp zıplaması mı lazım olm bırakın bu fitne eyyamları paranoyak olmayın adam gayet mutlu espri yapıyor gülüyor şakalaşıyor daha ne bekliyon

    52
    3
 2. Kaleci antrenörü Emre Aslan’ın babası Erhan Aslan, 80’li yılların sonunda Bursaspor kalesini korumuştu. Nam-ı diğer Röntgenci Erhan. Bu yönünü bütün Türkiye bilir. Kamp yapılan otellerde yan odaları rontlayıp, keyif yaparmış.

  3
  46

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu